Piecas jaunas aplikācijas, kuras noteikti jāizmēģina

Komentāri
Piecas jaunas aplikācijas, kuras noteikti jāizmēģina
Foto: Maurizio Pesce /Flickr

Laikā, kad pasauli jau kārtējo reizi pārņēmis jauno ”iPhone” trakums, bet ”Microsoft” prezentējusi savu jaunāko ”Windows” versiju, der uzzināt, kuras no pēdējā laikā klajā laistajām lietojumprogrammām vai to atjauninājumiem ir tās vērā ņemamākās. Šādu apkopojumu veicis portāls ”Mashable”.

”5K Runner”

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com

Jaunākā aplikācijas ”5K Runner” versija nākusi klajā, līdzko ”Apple” salabojis savu operētājsistēmas ”iOS8” atjauninājumu. Kā saka eksperti, lietotne būs piemērota dažādu sagatavotību krosiņu skrējējiem. Primāri tā gan paredzēta cilvēkiem, kas grib uzsākt skriešanas sportu.  Pirmajā nedēļā ”5K Runner” var izmantot bez maksas, bet vēlāk par tās iegādi vajadzēs šķirties no 2,99 ASV dolāriem.

”Flipboard”

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com

Lietojumprogramma ”Flipboard”, kas apkopo viedierīces lietotāja izvēlētu avotu ziņas, debitējusi uz ”Windows phone” platformām. Atjauninātajai aplikācijai jaunajā versijā pamatā tādas pašas iespējas, kā ”Flipboard”, kas piemērota ”Android” un ”iOS” operētājsistēmām.

”JibJab Messages”

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com

Digitālās izklaides studija ”JibJab” spērusi vienu attīstības soli uz priekšu un ienākusi ziņapmaiņas lauciņā. Lai arī jaunā lietojumprogramma ir bezmaksas, to izmantot varēs tikai ”Apple” ierīču lietotāji. Pirmās desmit ziņas varēs sūtīt bez maksas, bet pēc tam – katra nākamā maksās 99 centus. Jāatzīmē, ka ziņojumu saturā varēs iekļaut apdarinātus ”selfijus”, piemēram, ievietojot pašbildi kaķa galvas vietā u. tml.

”TipBit”

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com

Līdzīgi kā daudzas citas aplikācijas, arī elektronistā pasta lietotne ”TipBit” laidusi klajā atjauninājumu, lai pielāgotu to jaunajai ”iOS8” operētājsistēmai. Līdz ar to aplikācija tagad tiek integrēta ar viedtelefona lietotāja kalendāru, kontaktu sarakstu, dokumentiem un sociālajiem tīkliem. Tāpat tai var piekļūt no lietotāja e-pasta.

”WhoWeUse”

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com/

Ekrānšāviņš: itunes.apple.com/

Šī lietojumprogramma apkopo viedierīces īpašniekam kaimiņos esošo pakalpojumu klāstu. Proti, pilnīgi visu klāstu – sākot no beķerejām, beidzot ar automehāniķu pakalpojumiem. Pagaidām lietotne pieejama ”Apple” ierīču īpašniekiem, taču tās izstrādātāji sola drīzumā sagādāt to arī ”Android” piekritējiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl