Komentāri
Pieaugot tālruņu popularitātei, arī galvas smadzeņu audzēju izplatība ir trīskāršojusies
FOTO: LETA

190 zinātnieki no 39 valstīm ir vērsušies ANO  ar lūgumu pārskatīt drošības prasības elektromagnētiskajai radiācijai, ko izstaro bezvadu tehnoloģijas. Zinātnieki skaidro, ka telefoni, portatīvie datori un planšetes rada daudz lielāku kaitējumu cilvēku veselībai nekā iepriekš uzskatīts.

Iegādājoties jaunu mobilo telefonu vai portatīvo datoru cilvēkus parasti interesē cena, to lietošanas ērtums un dizains, nevis tas, cik lielu elektromagnētisko lauku ierīce izstaro. Taču Ņujorkas Kolumbijas universitātes doktors Martins Blanks, kurš vada zinātnieku grupu, kas ir vērsusies ANO – skaidro, ka šāda attieksme var izrādīties bīstama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zinātnieku pētījumi rādot, ka strauji pieaugot telefonu popularitātei, arī galvas smadzeņu audzēju izplatība jauniešu vidū ir trīskāršojusies.

Elektromagnētiskā radiācija arī nelabvēlīgi ietekmējot aptaukošanos, autismu un grūtniecību, skaidro Blaks. Lai draudošo krīzi apkarotu zinātnieki ierosina informēt sabiedrību, ierobežot bezvadu ierīču lietošanu un izslēgt telefonus vai citas ierīces, kad tās netiek izmantotas.

Ņujorkas iedzīvotāji šādu ieceri neatbalsta un skaidro, ka drīzāk uzņemtos risku iedzīvoties veselības problēmās, nekā atteiktos no saviem telefoniem.

Arī Sabiedrības pētnieki skaidro, ka telefoni, datori un citas digitālās tehnoloģijas mūsdienās ir kļuvušas par neatņemamu cilvēku sastāvdaļu, tādēļ ierīces atņemot, veidojas liela pretestība, jo zūd arī daļa cilvēka identitātes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl