81 komentārs
Pie pircējiem Latvijā nonāk jaunie “iPhone” modeļi
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Piektdien, 27. septembrī, pie pircējiem Latvijā nonākuši “Apple” jaunāko viedtālruņu modeļi “iPhone 11”, “11 Pro” un “11 Pro Max”.

Kā portālu Skaties.lv informē LMT preses sekretāre Elīna Lidere, Latvijas iedzīvotāju interese par jaunajiem “Apple” zīmola viedtālruņiem šogad bijusi tikpat liela kā citus gadus, pulcējot šī zīmola viedtālruņu aizrautīgākos cienītājus uz īpašu jauno “iPhone” modeļu iepazīšanās pasākumu LMT klientu centrā “Brīvības centrs”.

Lai gan iegādāties kādu no jaunajiem “iPhone” LMT “Brīvības centrā” bija ieradies kupls skaits pircēju, par pirmo “Apple” viedtālruņa modeļa īpašnieku kļuva rīdzinieks, “Latvijas Pasta” darbinieks Kārlis. Viņš piektdienas rītā iegādājās “iPhone” 11 zaļā jeb “mint” krāsā un norādīja, ka īpaši gaidījis jauno “iPhone” un pat dzīvojis kādu laiku bez telefona pēc tam, kad iepriekšējā ierīce saplīsusi.

Kā ziņots, jaunie “iPhone 11”, “11 Pro” un “11 Pro Max” modeļi pircējiem ir pieejami ne tikai lielākajos LMT klientu centros Rīgā – Ropažu ielā 6, Ģertrūdes ielā 12, klientu centros tirdzniecības parkā “Alfa”, tirdzniecības centrā “Spice”, bet arī ierobežotā daudzumā citos LMT klientu apkalpošanas centros Latvijā.

Jaunais “iPhone” sērijas viedtālrunis “iPhone 11” PRO versijā piedāvā pirmo “Apple” trīskāršo kameru, kas kadrā iekļauj četrreiz vairāk informācijas un uzlabo vājā apgaismojumā uzņemtu fotogrāfiju kvalitāti, kā arī izmanto modernus algoritmus, lai izceltu svarīgākās detaļas un veidotu reālistiskas gaismēnu spēles.

Ar kino līmeņa attēla stabilizācijas sistēmu aprīkotais “iPhone 11 Pro” sniedz iespēju ne vien uzņemt 4K video, bet arī tos apstrādāt 5,8 collu OLED tehnoloģijas “Super Retina XDR” ekrānā, pārvēršot attēlu pilnvērtīgā, publicējamā materiālā. Savukārt “A13 Bionic” procesors ir par 20% ātrāks par priekšgājēju un patērē gandrīz par trešdaļu mazāk enerģijas, tādēļ akumulators kalpo četras stundas ilgāk, bet ierīces “Pro Max” versijā – pat piecas stundas ilgāk nekā iepriekšējā modelī.