Komentāri
Pie kases samaksāt ar mobilo telefonu – realitāte jau šovasar! Vai šī iespēja tiks izmantota?
Banka "Citadele" pirmā Baltijā izstrādājusi risinājumu norēķiniem ar telefonu un visi "Citadeles" Mastercard lietotāji, kas izmanto Android viedtālruni, varēs izdarīt pirkumus ar savu telefonu. (Ieva Čīka / LETA)

Jau šajā vasarā viedtālruņu lietotāji varēs aizmirst par bankas kartēm un par pirkumiem norēķināties ar mobilo telefonu, pieliekot to pie karšu nolasīšanas termināļa.

Šādu jauninājumu Latvijā ievieš banka “Citadele”, kas sadarbībā ar “Mastercard” ir izstrādājusi tehnoloģisko risinājumu. Maksājumiem ar mobilo telefonu tiks nodrošināta augsta drošība, tāpēc ar tiem varēs veikt arī maksājumus par summām virs 10 eiro, kas šobrīd ir limits, norēķinoties ar bezkontakta kartēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pakalpojumā papildu maksājumu limitiem ir iestrādāti citi drošības mehānismi – klientiem būs jāizmanto telefona bloķēšana vai maksājums jāapstiprina ar pin kodu.

Kaspars Cikmačs
Bankas “Citadele” valdes loceklis

Esam iesākuši jaunu norēķinu ēru – turpmāk, lai samaksātu veikalā, varēs vien pielikt telefonu pie maksājumu termināla. Telefons ir kļuvis par mūsu dzīves centru jau labu laiku – tas kalpo fotografēšanai, filmēšanai, interneta apmeklēšanai un dažādu aplikāciju izmantošanai, un turpmāk to varēsim izmantot arī maksāšanai. Norēķini ar mobilo telefonu ir vienkārši un droši.

Maksājumi ar mobilo telefonu iesākumā būs pieejami cilvēkiem, kas izmanto telefonus ar “Android” operētājsistēmu. Citu operētājsistēmu tālruņu lietotājiem “Citadele” jau tuvākajā laikā piedāvās alternatīvus mobilo maksājumu risinājumus – aproces un uzlīmes ar NFC (near-field communication) tehnoloģiju.

Vai izmantosi bankas "Citadele" iespēju maksāt par pirkumiem ar mobilo telefonu? Saistītais raksts

Rezultāti:
19%

19%

59%

Neesmu šīs bankas klients

3%

Man nav viedtālruņa

Foto – drīzumā viedtālruņu lietotāji Latvijā varēs aizmirst par bankas karti un norēķināties par pirkumu ar mobilo telefonu!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl