Komentāri
Pētījums: Latvijas iedzīvotāji izmanto vidēji 2,4 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces
Foto: LETA

Latvijas iedzīvotāji izmanto vidēji 2,4 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces, piemēram, viedtālruņus, datorus, planšetes, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” globālā pētījuma “Connected Consumer” dati.

Pērn un 2015. gadā Latvijas iedzīvotāji izmantoja vidēji 2,3 šādas ierīces, 2014. gadā – divas, bet 2013. gadā – 1,9 ierīces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lietuvā šogad viens valsts iedzīvotājs izmanto vidēji 2,6 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces, bet Igaunijā šis rādītājs ir tāds pats kā Latvijā – 2,4 iekārtas uz vienu iedzīvotāju.

“Connected Consumer” pētījuma vajadzībām aptaujāti respondenti vairāk nekā 63 valstīs visā pasaulē. Latvijā pētījums tika īstenots no 2017. gada 1. aprīļa līdz 30. jūnijam, veicot personīgas intervijas un aptaujājot 1000 respondentu vecumā no 16 gadiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl