Komentāri
Pētījums: Latvijas iedzīvotāji izmanto vidēji 2,4 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces
Foto: LETA

Latvijas iedzīvotāji izmanto vidēji 2,4 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces, piemēram, viedtālruņus, datorus, planšetes, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” globālā pētījuma “Connected Consumer” dati.

Pērn un 2015. gadā Latvijas iedzīvotāji izmantoja vidēji 2,3 šādas ierīces, 2014. gadā – divas, bet 2013. gadā – 1,9 ierīces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lietuvā šogad viens valsts iedzīvotājs izmanto vidēji 2,6 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces, bet Igaunijā šis rādītājs ir tāds pats kā Latvijā – 2,4 iekārtas uz vienu iedzīvotāju.

“Connected Consumer” pētījuma vajadzībām aptaujāti respondenti vairāk nekā 63 valstīs visā pasaulē. Latvijā pētījums tika īstenots no 2017. gada 1. aprīļa līdz 30. jūnijam, veicot personīgas intervijas un aptaujājot 1000 respondentu vecumā no 16 gadiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl