Komentāri
Pētījums: Latvijas iedzīvotāji izmanto vidēji 2,4 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces
Foto: LETA

Latvijas iedzīvotāji izmanto vidēji 2,4 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces, piemēram, viedtālruņus, datorus, planšetes, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” globālā pētījuma “Connected Consumer” dati.

Pērn un 2015. gadā Latvijas iedzīvotāji izmantoja vidēji 2,3 šādas ierīces, 2014. gadā – divas, bet 2013. gadā – 1,9 ierīces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lietuvā šogad viens valsts iedzīvotājs izmanto vidēji 2,6 tiešsaistei pieslēdzamas ierīces, bet Igaunijā šis rādītājs ir tāds pats kā Latvijā – 2,4 iekārtas uz vienu iedzīvotāju.

“Connected Consumer” pētījuma vajadzībām aptaujāti respondenti vairāk nekā 63 valstīs visā pasaulē. Latvijā pētījums tika īstenots no 2017. gada 1. aprīļa līdz 30. jūnijam, veicot personīgas intervijas un aptaujājot 1000 respondentu vecumā no 16 gadiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl