Komentāri
Datoru tirgus atkopšanās nodrošina Intel peļņas kāpumu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Mikroshēmu ražotāja Intel peļņa gada trešajā ceturksnī pakāpusies līdz 3,32 miljardiem ASV dolāru, kas gada griezumā ir 13% kāpums.

Peļņas kāpumu nodrošināja pieprasījums pēc personālajiem datoriem. Šis tirgus sāk pamazām atkopties pēc vairāku gadu lejupslīdes – pārdošanas apjomi ir pieauguši par 8%, sasniedzot 14,6 miljardus ASV dolāru. Turklāt šie rādītāji ir augstāki nekā iepriekš prognozēja nozares analītiķi.

Salīdzinājumā ar pērnā gada attiecīgo periodu Intel personālo datoru bizness, kurā ietilpst datoru ekrānu un portatīvo datoru ražošana, audzis par 9%. Proti, tik daudz ir palielinājušies pārdošanas apjomi.

Gada pēdējā ceturksnī Intel paredz ieņēmumus 14,2–15,2 miljardu ASV dolāru apmērā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl