Pērn būtiksi kritis “ELKO Grupas” apgrozījums

Komentāri
Pērn būtiksi kritis “ELKO Grupas” apgrozījums
Foto avots: ELKO

AS “ELKO Grupa” apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2012.gadu, samazinājies par 11,74%, nokrītoties līdz 640,5 miljoniem eiro. 2013.gadu uzņēmums noslēdzis ar 4,213 miljonu eiro peļņu.

AS “Elko Grupa” vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma samazinājums galvenokārt saistīts ar izmaiņām uzņēmuma partneru darbības jomā un IT tirgus tendencēm, kad ražotāji pakāpeniski pārorientēja savu darbību uz viedtālruņu tehnoloģijām un citiem mobilo tehnoloģiju risinājumiem, kā arī ekonomiskās izaugsmes samazinājumu reģionos, kuros uzņēmums veic darbību.

Šogad AS “ELKO Grupa” prognozē 10% apgrozījuma pieaugumu.

2013.gadā AS “ELKO Grupa” no AS “SEB banka” un AS “Nordea Bank Finland Plc” piesaistījusi papildu finansējumu, kas sasniedzis 90 miljonu ASV dolāru, kā arī 500 miljonus rubļu no OJSC “Promsvyazbank Cyprus Branch”. Piesaistītos līdzekļus uzņēmums paredzējis izmantot apgrozāmā kapitāla finansēšanai.

Pagājušajā gadā AS “ELKO Grupa” izveidojusi jaunu meitas uzņēmumu “ELKO Kazahstan LLP.”, kura pamatdarbība saistīta ar viedtālruņu, portatīvo datoru un citu IT produktu vairumtirdzniecību Kazahstānas reģionā. Tāpat arī 2013.gadā uzņēmumam izdevies noslēgt vairākus sadarbības līgumus par tiesībām izplatīt tādu firmu, kā “Dell”, “Kingston”, “McAfee”, “MSI” u.c. produkciju dažādu valstu tirgos, tostarp Baltijā, Rumānijā, Krievijā, Ukrainā un citviet.

AS “ELKO Grupa” reģistrēta 1993.gadā. Patlaban AS “ELKO Grupa” koncernā ietilpst SIA “ELKO Latvija”, “ELKO Kaunas” UAB, “ELKO Eesti” AS, “ELKOTech Romania” SRL, “WESTech spol.” S r.o., “ELKOTEX” d.o.o., “ELKO Trading Switzerland” A.G., “Elko Marketing” Ltd., “ELKO Mobile” Ltd., “ELKO Kazahstan” LPP. Meitas uzņēmumam “Elko Marketing” Ltd pieder arī 100% kapitāldaļas meitas uzņēmumā “Alma” Ltd.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl