Komentāri
Pēdējā brīža izmaiņas ražošanas plānā var aizkavēt “iPhone 6” debiju
Foto: REUTERS/SCANPIX

ASV tehnoloģiju kompānijas “Apple” lēmums pēdējā brīdī veikt izmaiņas jaunās paaudzes viedtālruņu “iPhone” ražošanā varētu sagādāt problēmas piegādātājiem saražot nepieciešamo daudzumu ierīču līdz telefona prezentācijas pasākumam, kas paredzēts jau septembrī.

Tā, atsaucoties uz anonīmiem informācijas avotiem, ziņo “Reuters”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runa ir par mazāko no plānotajiem “iPhone”, kas aprīkots ar 4,7 collu ekrānu. Kompānija “Apple” pēc veiktajiem testiem nolēmusi veikt izmaiņas ekrāna tehnoloģijā ar mērķi to padarīt spilgtāku.

Šobrīd gan vēl nav zināms, vai izmaiņas tiešām aizkavēs viedtālruņa prezentācijas pasākumu un vai tiks ierobežots patērētājiem sākotnēji pieejamo “iPhone” skaits.

Anonīmie informācijas avoti vēsta, ka piegādātāji intensīvi strādā pie tā, lai minētās izmaiņas neietekmētu ne produkta prezentāciju, kas paredzēta 9. septembrī, ne piegādes apjomus.

Šī nav pirmā reize, kad kompānija “Apple” pēdējā brīdī veic kādas būtiskas izmaiņas savos produktos. Īsi pirms pirmā “iPhone” nākšanas klajā “Apple” pārdomāja un plastmasas skārienjūtīgo ekrāna pārklājumu aizstāja ar stiklu.

Lasi tālāk!

7 funkcijas, kuras ”iPhone” joprojām nespēj nodrošināt

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl