Pēdējā brīža izmaiņas ražošanas plānā var aizkavēt “iPhone 6” debiju

Komentāri
Pēdējā brīža izmaiņas ražošanas plānā var aizkavēt “iPhone 6” debiju
Foto: REUTERS/SCANPIX

ASV tehnoloģiju kompānijas “Apple” lēmums pēdējā brīdī veikt izmaiņas jaunās paaudzes viedtālruņu “iPhone” ražošanā varētu sagādāt problēmas piegādātājiem saražot nepieciešamo daudzumu ierīču līdz telefona prezentācijas pasākumam, kas paredzēts jau septembrī.

Tā, atsaucoties uz anonīmiem informācijas avotiem, ziņo “Reuters”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runa ir par mazāko no plānotajiem “iPhone”, kas aprīkots ar 4,7 collu ekrānu. Kompānija “Apple” pēc veiktajiem testiem nolēmusi veikt izmaiņas ekrāna tehnoloģijā ar mērķi to padarīt spilgtāku.

Šobrīd gan vēl nav zināms, vai izmaiņas tiešām aizkavēs viedtālruņa prezentācijas pasākumu un vai tiks ierobežots patērētājiem sākotnēji pieejamo “iPhone” skaits.

Anonīmie informācijas avoti vēsta, ka piegādātāji intensīvi strādā pie tā, lai minētās izmaiņas neietekmētu ne produkta prezentāciju, kas paredzēta 9. septembrī, ne piegādes apjomus.

Šī nav pirmā reize, kad kompānija “Apple” pēdējā brīdī veic kādas būtiskas izmaiņas savos produktos. Īsi pirms pirmā “iPhone” nākšanas klajā “Apple” pārdomāja un plastmasas skārienjūtīgo ekrāna pārklājumu aizstāja ar stiklu.

Lasi tālāk!

7 funkcijas, kuras ”iPhone” joprojām nespēj nodrošināt

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Lasi vēl