Komentāri
Pēc hakeru uzbrukuma Sony draud Twitter ar tiesas procesu
FOTO: SCANPIX

ASV studija Sony Pictures piedraudējusi iesūdzēt tiesā mikroblogu vietni Twitter, ja vien tā neizņems materiālus, kas nozagti no studijas datoriem un publicēti sociālajā tīklā.

Šis ir tikai viens no procesiem, kas aizsākās pēc filmu studijas datoru uzlaušanas, kurā ASV valdība vaino Ziemeļkoreju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau ziņots, hakeru grupa Guardians of Peace (Miera sargātāji) veica vērienīgu uzbrukumu Sony datorsistēmai, kā arī draudēja ar vardarbību, ja filma, kurā izsmiets Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns, tiktu izrādīta. Reaģējot uz draudiem, filmas pirmizrāde tika atsaukta.

Hakeri iznīcināja vairākus Sony datoros atrodamos failus un publicēja sensitīvu un dažkārt apkaunojošu uzņēmuma informāciju, sākot no algu sarakstiem un beidzot ar e-pastiem, kuros vadošie darbinieki šķendējas par studijas zvaigznēm.

Atsevišķi materiāli tagad ir publicēti Twitter, norādīja Sony Pictures Entertainment (SPE) advokāts Deivids Bojess, kurš 22.decembrī Twitter advokātam pieprasījis materiālus dzēst.

“Kāds, kurš izmanto lietotājvārdu @bikinrobotarmy, savā Twitter profilā publisko SPE nozagtos dokumentus un informāciju,” vēstulē, kas publicēta tīmekļa vietnē Scribd, raksta Bojess.

Vēstulē advokāts arī lūdzis šo Twitter profilu slēgt.

Gadījumā, ja uzņēmums atteiksies izpildīt šo lūgumu, SPE nebūs citas izvēles, kā vainot Twitter par visiem zaudējumiem, kas radīsies, izmantojot vai izplatot [nozagtos materiālus], uzsver Bojess.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl