Komentāri
Pēc hakeru uzbrukuma Sony draud Twitter ar tiesas procesu
FOTO: SCANPIX

ASV studija Sony Pictures piedraudējusi iesūdzēt tiesā mikroblogu vietni Twitter, ja vien tā neizņems materiālus, kas nozagti no studijas datoriem un publicēti sociālajā tīklā.

Šis ir tikai viens no procesiem, kas aizsākās pēc filmu studijas datoru uzlaušanas, kurā ASV valdība vaino Ziemeļkoreju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau ziņots, hakeru grupa Guardians of Peace (Miera sargātāji) veica vērienīgu uzbrukumu Sony datorsistēmai, kā arī draudēja ar vardarbību, ja filma, kurā izsmiets Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns, tiktu izrādīta. Reaģējot uz draudiem, filmas pirmizrāde tika atsaukta.

Hakeri iznīcināja vairākus Sony datoros atrodamos failus un publicēja sensitīvu un dažkārt apkaunojošu uzņēmuma informāciju, sākot no algu sarakstiem un beidzot ar e-pastiem, kuros vadošie darbinieki šķendējas par studijas zvaigznēm.

Atsevišķi materiāli tagad ir publicēti Twitter, norādīja Sony Pictures Entertainment (SPE) advokāts Deivids Bojess, kurš 22.decembrī Twitter advokātam pieprasījis materiālus dzēst.

“Kāds, kurš izmanto lietotājvārdu @bikinrobotarmy, savā Twitter profilā publisko SPE nozagtos dokumentus un informāciju,” vēstulē, kas publicēta tīmekļa vietnē Scribd, raksta Bojess.

Vēstulē advokāts arī lūdzis šo Twitter profilu slēgt.

Gadījumā, ja uzņēmums atteiksies izpildīt šo lūgumu, SPE nebūs citas izvēles, kā vainot Twitter par visiem zaudējumiem, kas radīsies, izmantojot vai izplatot [nozagtos materiālus], uzsver Bojess.

Lasi vēl