Komentāri
Pasaules attīstītās valstis brīdina par kiberuzbrukumu draudiem
Ilustratīvs foto: William Hook/Flickr

Kiberuzbrukumi ir viens no galvenajiem draudiem energoresursu piegādēm, otrdien Hamburgā secinājuši G7 valstu enerģētikas ministri.

Kiberuzbrukumi energoapgādes sistēmām kļūst arvien sarežģītāki un provokatīvāki, norādīts ministru kopīgajā paziņojumā, kas nonācis ziņu aģentūras DPA rīcībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paziņojumā teikts, ka G7 valstu – ASV, Kanādas, Japānas, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas un Itālijas – ministri plāno strādāt pie vispusīgas risku analīzes un veidiem, kā pasargāt globālo enerģētikas infrastruktūru no kiberriskiem.

Enerģētikas ministri arī apsprieda, kā mazināt Eiropas atkarību no Krievijas enerģijas resursiem, vēsta DPA.

Ministru sarunas ir daļa no jūnijā gaidāmā G7 samita Vācijā.

G7 ir gadskārtējs forums, ko dažādu jautājumu apspriešanai un sadarbībai izveidojušas pasaules lielākās industriāli attīstītās valstis – Kanāda, Francija, Vācija, Itālija, Japāna, Apvienotā Karaliste un ASV. Iepriekš arī Krievija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl