Par viedtālruņiem PTAC sūdzas vairāk nekā par apaviem

Komentāri
Par viedtālruņiem PTAC sūdzas vairāk nekā par apaviem
Foto: Maurizio Pesce/Flickr

Aizvadītajā gadā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē visvairāk sūdzību saņēmis par viedtālruņiem, atzina PTAC vadītāja Baiba Vītoliņa.

Viņa atzina, ka pērn viedtālruņiem izdevies pārspēt apavus, kas ierasti bija tā prece, par kuru Latvijā PTAC saņēma visvairāk sūdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viedtālruņus arvien vairāk pērk visā pasaulē, un to tirdzniecības apjomi auguši arī Latvijā. Piemēram, 2013. gadā viedtelefoni bija visvairāk pirktā tehnikas prece Latvijā. Procentuāli viedtālruņu pārdošana Baltijas valstīs 2013. gadā veidoja 54,1% no kopējā telefonu tirgus, kas ir par 13,4% vairāk nekā 2012. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl