Par prinča Harija un Meganas kāzām publicēti vairāk nekā seši miljoni tvītu

8 komentāri
Par prinča Harija un Meganas kāzām publicēti vairāk nekā seši miljoni tvītu
Foto: AP / LETA

Par britu prinča Harija un ASV aktrises Meganas Mārklas kāzām piektdienas vakarā un sestdien publicēti vairāk nekā seši miljoni tvītu, kas ir trīs reizes vairāk nekā viņa vecākā brāļa kāzu laikā, svētdien pavēstīja sociālo mediju monitoringa uzņēmums “Visibrain”.

No piektdienas plkst. 22.00 līdz sestdienas plkst. 23.00 (pēc Griničas laika) visā pasaulē par karaliskajām kāzām publicēti 6 604 498 tvīti. 5,2 miljoniem tvītu bijusi mirkļbirka #RoyalWedding, vēsta franču uzņēmums.

Kad princis Viljams un Keita Midltone salaulājās 2011. gada 29. aprīlī, šīm kāzām līdzīgā laika sprīdī bija veltīti 1 821 669 tvīti. Tiesa gan, 2006. gadā izveidotais sociālais tīkls “Twitter” tolaik vēl bija salīdzinoši jauna parādība.

Visvairāk retvītots Lusijas Sempijas tvīts. Tajā iekļauts attēls, kurā pie Bakingemas pils redzama Mārkla pusaudzes gados. “Vienu dienu tu esi 15 gadus veca un pozē pie Bakingemas pils, un pēc 22 gadiem tu precies ar princi. Nereāli,” sociālajā tīklā ierakstā, kas retvītots vairāk nekā 108 000 reižu, atzīst tā autore.