Komentāri
Panasonic atsauc 300 tūkstošus “lādētāju”, kas var aizdegties
Foto: REUTERS/SCANPIX

Saistībā ar aizdegšanās risku Panasonic atsauc vairāk nekā 300 tūkstošus lādējamu akumulatoru komplektu, kas paredzēti planšetdatoriem un portatīvajiem datoriem, pavēstījis Japānas elektronikas uzņēmums.

Kompānijas pārstāvji norādījuši, ka atsauc vairāk nekā 107 tūkstošus lādējamu akumulatoru komplektu planšetdatoriem, kas pārdoti korporatīvajiem klientiem ārvalstīs, un gandrīz 208 tūkstošus komplektu, kas paredzēti Let’s Note portatīvajiem datoriem.

Panasonic vēsta, ka ražošanas defekta dēļ šie akumulatoru komplekti var pārkarst vai aizdegties.

Kopš augusta saņemtas ziņas par četriem aizdegšanās gadījumiem, kuros bijuši iesaistīti Panasonic akumulatoru komplekti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl