Oficiāli: LG pārtrauks mobilo telefonu tirdzniecību Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

4 komentāri
Oficiāli: LG pārtrauks mobilo telefonu tirdzniecību Latvijā, Lietuvā un Igaunijā
Foto: EPA / LETA

Dienvidkorejas tehnoloģiju ražotājs LG pārtrauks tirgot mobilos telefonus visās trīs Baltijas valstīs, ziņo Kursors.lv.

LG pārstāvji Latvijā portālam Skaties.lv apstiprināja šo informāciju.

Tas attiecas uz mobilajiem telefoniem, taču pārējie LG ražojumi (piemēram, televizori) Baltijā vēl aizvien būs nopērkami.

Saskaņā ar GfK Retail and Technology Baltic datiem LG tirgus daļa viedtelefonos šā gada  1. ceturksnī Baltijas valstīs bija 10,2% (vienībās).

Foto

Jāpiebilst, ka šā sākumā LG pasauli iepazīstināja savu pirmo modulāro viedtālruni G5, kuram ir iespēja nomainīt baterijas, kā arī kas ir aprīkots ar Hi-Fi mūzikas atskaņotāja un kameras moduli.

LG pārstāvju oficiālais komentārs:

Kens Hongs, LG Electronics komunikāciju direktors:

LG Electronics (LG) stratēģija tirgus pozīciju stiprināšanai Eiropas reģionā paredz uzņēmuma darbības pārtraukšanu mobilo iekārtu segmentā Baltijas valstīs.

LG turpinās pildīt visas savas saistības pret klientiem, kas iegādājušies vai iegādāsies mobilās ierīces no oficiālajiem LG izplatītājiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, nodrošinot garantijas servisu un pēcpārdošanas apkalpošanu visu to lietošanas periodu.

Nekādi lēmumi attiecībā uz izmaiņām LG mobilo iekārtu biznesa darbībām citos Eiropas tirgos nav pieņemti.

Mēs esam pārliecināti, ka šāda stratēģija ļaus uzņēmumam efektīvāk pārvaldīt savus resursus, turpinot piedāvāt vislabākos produktus LG klientiem visā Eiropā.

4 komentāri