Komentāri
Oficiāli apstiprināts, ka pēc diviem gadiem tiks atcelta viesabonēšanas maksa
FOTO: LETA

No 2017. gada par datu viesabonēšanas Eiropā vairs nebūs jāmaksā papildus. Eiropas Parlaments (EP) tomēr devis zaļo gaismu iecerei visā Eiropā atcelt viesabonēšanas maksu mobilo sakaru lietotājiem, tomēr lēmums tiek vērtēts kā pretrunīgs.

No 2017. gada jūnija Eiropas Savienībā (ES) būs aizliegts piemērot viesabonēšanas tarifus par telefonsarunām, īsziņām un mobilā interneta lietošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, priecāties vēl pāragri, jo lēmums ir gana staipāms. Ja mobilo sakaru operators varēs pierādīt, ka viņš nespēj atpelnīt izmaksas, ko rada sakaru nodrošināšana citās ES dalībvalstīs, tas drīkstēs noteikt nelielu papildmaksu.

Lēmumu, ļaut vai neļaut šādi rīkoties, pieņems katras dalībvalsts elektronisko sakaru regulators jeb uzraugs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl