Nozog foto no iepazīšanās portāla un ieliek vietnē Seksam.lv

1 komentārs

Kāds nezināms ļaundaris fotogrāfijas no iepazīšanās portāla OtraPuse nokopējis Gintas fotogrāfijas un pēc tam tās ievietojis viltus profilā portālā Seksam.lv. Policija gan to neuzskata par noziedzīgu nodarījumu un kriminālprocess netiek uzsākts.

Ginta jau labu laiku veiksmīgi iepazinusies ar vīriešiem ar OtraPuse portālā. Kad viņa uzzinājusi, ka viņas fotogrāfijas izmantotas arī kādā profilā portālā Seksam.lv, viņa bijusi pārsteigta un sašutusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

OtraPuse administrācija pauž, ka no šī portāla tik vienkārši ielādēt bildes gan nav iespējams. Taču raidījuma Bez Tabu komanda pārliecinājās, ka tas ir iespējams, ja pie “darba” ķeras pieredzējuši datorspeciālisti.

Portāla pārstāvji uzsver, ka viņiem ir ļoti svarīgi novērst šādas problēmas pēc iespējas ātrāk, lai viltus profili un negodīgi cilvēki nebūtu nedz šajā, nedz citos portālos. Tāpat viņi iesaka šādos gadījumos arī vērsties policijā.

Policijā gan esot skaidrojuši, ka šis gadījums esot pirmā šāda veida sūdzība un ka kopumā šādos gadījumos ir ļoti grūti sadzīt pēdas. Kriminālprocesu šajā gadījumā nevar uzsākt. ”Šajā gadījumā nav noticis noziedzīgs nodarījums,” sacīja policijā.

Tieslietu ministrijas pārstāve uz Bez Tabu jautājumu – vai fotogrāfiju kopēšana interneta vidē un to izmantošana īpašniekam nezināmos nolūkos, ir uzskatāma par likumpārkāpumu, atbildēja – “tā darīt nedrīkst”!

Savukārt policija iesaistītos tad, ja būtu runa par bērnu foto izmantošanu noziedzīgos nolūkos u.tml.

Tādēļ vēlreiz aicinājums – rūpīgi izvērtēt ikvienas savas fotogrāfijas ievietošanu internetā. Jo ar šo soli fotogrāfija praktiski tiek padarīta par publisku.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Nikodems dēliņš
    0 0 0

    Nikodems dēliņš

    Es neesmu pieredzējis datorlietotājs, bet jebkuru bildi internetā varu nokopēt dažu sekunžu laikā ar Windows izgriešanas rīku (snipping tool). Var arī ar PrintScreen taustiņu to izdarīt, absolūti vienkārši. Bez Tabu arī samgi izgāzās, nezinot tādas ābeces lietas un aicinot talkā datoru speciālists, katrs pamatskolas skolnieks to prot. Patiesībā šī ir kārtējā reize, kad Bez Tabu dēļ savas nezināšanas uzķeras un vienkārši stulbu pilsoņu žēlabām. Iepriekšējā reize bija sižets, kur Līgatnes prāmītis vajā laivotājas, tas bija pilnīgs stulbuma kalngals :) Ar cietu seju ekrānā atzīties, ka esi pilnīgs muļķis, tur vajag lielu talantu :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl