Noteikumu pārkāpumu dēļ “Twitter” apturējis VL-TB/LNNK kontu sociālajā medijā

Pievienot komentāru
Noteikumu pārkāpumu dēļ “Twitter” apturējis VL-TB/LNNK kontu sociālajā medijā
REUTERS / SCANPIX

Mikroblogošanas vietne “Twitter” apturējusi nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) kontu minētajā sociālajā medijā.

Kā liecina informācija VL-TB/LNNK kontā, “Twitter” šā konta darbību pārtraucis, jo konts pārkāpis lietošanas un kārtības noteikumus. Konkrēts noteikumu pārkāpums nav norādīts.

Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (VL-TB/LNNK) savā personīgajā “Twitter” profilā paudis neizpratni par šādu rīcību.

“Bez paskaidrojumiem no “Twitter” administrācijas. Uz atbalsta vēstulēm neatbild. Visticamāk, kāds nelabvēlis saorganizējis masveida ziņošanu par “pārkāpumiem”,” pieļāva politiķis.

Saskaņā ar “Twitter” noteikumiem platformas mērķis ir nodrošināt, ka ikviens cilvēks var brīvi un droši piedalīties publiskās sarunās, tomēr šādu iespēju ierobežo vardarbība, uzmākšanās un citi līdzīgi uzvedības veidi.

Saskaņā ar noteikumiem portālā aizliegts draudēt ar vardarbību pret personu vai cilvēku grupu, kā arī slavināt vardarbību. Tāpat stingri aizliegts draudēt vai reklamēt terorismu vai vardarbīgu ekstrēmismu.

Portālā tāpat nedrīkst iesaistīties mērķtiecīgā uzmācībā kādam vai mudināt to darīt citus cilvēkus. Neatļauta ir arī vardarbība pret citiem cilvēkiem viņu rases, etniskās piederības, nacionālās izcelsmes, kastu, seksuālās orientācijas, dzimuma, dzimuma identitātes, reliģiskās piederības, vecuma, invaliditātes vai nopietnas slimības dēļ.

Tāpat “Twitter” aizliegts publicēt vai ievietot citu personu privātu informāciju, izmantot “Twitter” pakalpojumus tādā veidā, lai mākslīgi papildinātu vai apspiestu informāciju vai iesaistītos uzvedībā, kas manipulē vai izjauc cilvēku pieredzi portālā.

Līdztekus minētajam portālu nedrīkst izmantot, lai manipulētu vai iejauktos vēlēšanās. Tas ietver satura ievietošanu vai kopīgošanu, kas var nomākt vēlētāju aktivitāti vai maldināt cilvēkus par to, kad, kur vai kā balsot.