Komentāri
Noskaidrots “Digitālo start-up akadēmijas” uzvarētājs
Foto: TechHub Riga

“Digitālo start-up akadēmijā” par uzvarētājiem atzīta ”Furnny” komanda, kas vēlas ieviest jaunus risinājumus māju un telpu labiekārtošanā.

”Furnny” 26 komandu konkurencē tika atzīta par labāko, jo investoru žūrija tajā saskatīja vislielāko biznesa potenciālu.

Kā balvu ”Furnny” saņēma biļetes uz lielāko Ziemeļeiropas tehnoloģiju konferenci ”Slush”.

Kopumā par 10 akadēmijas vietām cīnījās 26 biznesa idejas, un žūrijas uzdevums bija izvēlēties vispiemērotākos dalībniekus. Izvēlētās komandas:

  • ”Eat With Pro” – platforma, kurā ikviens uztura speciālists var publicēt savus izveidotos plānus un ikviens lietotājs var atrast vispiemērotākos plānus savu uztura mērķu sasniegšanā vai vienkārši jaunas idejas veselīgam un pareizam uzturam.
  • ”Meepl” – aplikācija, lai atrastu un sazinātos ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, ar kuriem kopā apmeklēt restorānu/ kafejnīcu/ citu vietu vai pasākumu.
  • ”Lemonade” – aplikācija, kas ļauj pircējiem atrast produktu pārdošanas vietas un cenas viņu viedtālruņos.
  • ”Plazalog” – ātrs un vienkāršs veids, kā mājaslapu apmeklētāji var dalīties ar savām domām un sarunāties viens ar otru, izmantojot real-time komentāru sistēmu.
  • ”Quiq.ly” – ikdienas asistenta aplikācija, kas palīdz veikt lēmumus ātrāk, pamatojoties uz līdzīgiem viedokļiem.
  • ”Skinny Pleasure” – hedonistiks dzīvesstila blogs par dažādām pieredzēm.
  • ”Qfer” – aplikācija, lai ātri izpētītu un izmantotu piedāvājumus tuvākajā apkārtnē.
  • ”Files.fm” – mākoņdatu uzglabāšanas un lielizmēra failu pārsūtīšanas risinājums.
  • ”reContact” – iPhone aplikācija, lai veidotu spēcīgas attiecības starp ģimeni un draugiem.
  • ”Furnny” – platforma, kas veidota, lai padarītu māju un telpu iekārtošanu vieglāku.

Akadēmija bija atvērta arī individuālajiem dalībniekiem, kuri varēja pieteikties kādā no izvēlētajām komandām.

Savas zināšanas un pieredzi akadēmijas komandām sniedza uzņēmēji un eksperti, pilnveidojot dalībnieku prasmes, kas nepieciešamas katra uzņēmuma sākumā. Mentori Uldis Leiterts (”Infogr.am”), Egils Boitmanis (”Infinitum8”), Agris Ķipurs (”AirDog”), Viesturs Sosārs (”Real Sound Lab”), Andris K. Bērziņš (”Buzztale”), Jarmo Kuusivuori (biznesa menedžmenta un stratēģiju eksperts) un Artūrs Mednis (”Inspired Digital”) deva padomus digitālajā mārketingā, biznesa vadībā un attīstībā, produktu validācijā un pičošanā.

Trīs dienu laikā komandām bija iespēja klausīties prezentācijas, saņemt individuālas konsultācijas, dibināt jaunus kontaktus un pičot savu biznesu dažiem no Latvijas labākajiem investoriem. Komandas attīstīja savas idejas, izvērtējot biznesa modeļus un potenciālos pircējus, veicot piezīmes par mārketinga stratēģijām un pat mainot nosaukumu.

Akadēmija bija vieta, kur topošie uzņēmēji varēja satikt riska kapitāla pārstāvjus no ”ZGI”, ”BaltCap” un ”Expansion Capital”, kā arī vairākus eņģeļu investorus no ”LATBAN”.

“Digitālo start-up akadēmiju” no 22.-24. augustam Rīgā rīkoja ”TechHub Riga”. Tā tapa sadarbībā ar ”Bridgit!” un   Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) valsts atbalsta programmas ”Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl