Nordea banka izveido maratona aplikāciju

Komentāri
Nordea banka izveido maratona aplikāciju
Ekrānšāviņš

Līdz ar Nordea bankas organizētajiem Lattelecom Rīgas maratona koptreniņiem Mežaparkā, kas šogad notiek Nordea Finanšu fitnesa programmā, banka izveidojusi īpašu aplikāciju, aicinot entuziastus “izskriet” maratona koptreniņus, informē banka.

Aplikācija pieejama saitē skrien.nordea.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz 17. maijam ikviens aicināts aizpildīt jeb “izskriet” maratona koptreniņus īpašajā Nordea aplikācijā, noteikt savu finansiālo formu un saņemt tās novērtējumu. Piecas nedēļas līdz 17.maijam notiks izloze, kurā katras nedēļas 20 labāko rezultātu ieguvēji piedalīsies izlozē par DCH sporta studijas abonementu 50 eiro vērtībā.

Svētdienas treniņi Mežaparkā notiek jau astoto gadu, un šosezon pirmo reizi sadarbībā ar Nordea Finanšu fitnesa programmu, tādējādi skrējēju komūnai cenšoties simboliski demonstrēt paralēles starp fizisko un finanšu fitnesu.

Nordea Finanšu fitnesa treneri skaidros, kā novērtēt savu “finanšu muskulatūru” un uzturēt sevi labā finansiālajā formā. Savukārt Sporta laboratorijas sporta ārsti un treneri konsultēs un palīdzēs ikvienam kļūt aktīvam, apgūt tipiskākos iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumus, kā arī stiprināt muskulatūru un izvairīties no nevēlamām traumām.

Treniņa dalībnieki Mežaparkā tiks aicināti pulcēties katru svētdienu līdz 17. maijam plkst. 10 pie ieejas Mežaparkā, netālu no ieejas Rīgas Zooloģiskajā dārzā. 10. maija treniņš, kā jau ierasts, būs kā nosacīts ģenerālmēģinājums maratona dienai Krastmalā. Pēdējais simboliskais sagatavošanās treniņš notiks sestdien, 16. maijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl