Nordea banka izveido maratona aplikāciju

Pievienot komentāru
Nordea banka izveido maratona aplikāciju
Ekrānšāviņš

Līdz ar Nordea bankas organizētajiem Lattelecom Rīgas maratona koptreniņiem Mežaparkā, kas šogad notiek Nordea Finanšu fitnesa programmā, banka izveidojusi īpašu aplikāciju, aicinot entuziastus “izskriet” maratona koptreniņus, informē banka.

Aplikācija pieejama saitē skrien.nordea.lv.

Līdz 17. maijam ikviens aicināts aizpildīt jeb “izskriet” maratona koptreniņus īpašajā Nordea aplikācijā, noteikt savu finansiālo formu un saņemt tās novērtējumu. Piecas nedēļas līdz 17.maijam notiks izloze, kurā katras nedēļas 20 labāko rezultātu ieguvēji piedalīsies izlozē par DCH sporta studijas abonementu 50 eiro vērtībā.

Svētdienas treniņi Mežaparkā notiek jau astoto gadu, un šosezon pirmo reizi sadarbībā ar Nordea Finanšu fitnesa programmu, tādējādi skrējēju komūnai cenšoties simboliski demonstrēt paralēles starp fizisko un finanšu fitnesu.

Nordea Finanšu fitnesa treneri skaidros, kā novērtēt savu “finanšu muskulatūru” un uzturēt sevi labā finansiālajā formā. Savukārt Sporta laboratorijas sporta ārsti un treneri konsultēs un palīdzēs ikvienam kļūt aktīvam, apgūt tipiskākos iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumus, kā arī stiprināt muskulatūru un izvairīties no nevēlamām traumām.

Treniņa dalībnieki Mežaparkā tiks aicināti pulcēties katru svētdienu līdz 17. maijam plkst. 10 pie ieejas Mežaparkā, netālu no ieejas Rīgas Zooloģiskajā dārzā. 10. maija treniņš, kā jau ierasts, būs kā nosacīts ģenerālmēģinājums maratona dienai Krastmalā. Pēdējais simboliskais sagatavošanās treniņš notiks sestdien, 16. maijā.