Noderīgas ierīces, lai vienmēr zinātu bērna atrašanās vietu! Deviņi GPS un Bluetooth gadžeti

2 komentāri
Noderīgas ierīces, lai vienmēr zinātu bērna atrašanās vietu! Deviņi GPS un Bluetooth gadžeti

Vecumā, kad mazie bērni izzina pasauli ”gaismas ātrumā”, pat visacīgākie un atbildīgākie vecāki var nonākt situācijā, kad mazulis uz brīdi pazūd no redzesloka. Par laimi, visbiežāk šādas situācijas beidzas vien ar īslaicīgu izbīli, taču, lai no tādiem brīžiem izvairītos, piedāvājam deviņas ierīces, kas palīdzēs noskaidrot mazuļa atrašanās vietu! Kādēļ gan neizmantot mūsdienu tehnoloģijas savā labā?!

  1. FiLIP 2

FiLIP2 ir ap roku nēsājama ierīce, līdzīga kā pulkstenis vai aproce. Taču tā ir aprīkota ar GPS iekārtu, kā arī tai ir zvanu iespēja, kas strādā, sadarbībā ar iOS un Android iekārtām. Viegla un ūdensizturīga. Aproces izmērs ir pielāgojams, bērnam augot. Lokācijas vieta tiek atjaunota katras 15 minūtes. Jaunais modelis tika laists klajā jau 2014. gada septembrī. Cena gan nav niecīga – 149,99 ASV dolāri. Ierīci vari nopirkt Amazon.

  1. Tinitell

Līdzīga iekārta Tinitell sāka savu uzvaras gājienu pēc veiksmīgas Kickstarter kampaņas, kuras laikā ražošanas uzsākšanai tika savākti 40 tūkstoši ASV dolāri. Tinitell savienojama ar iOS vai Android iekārtām, kā arī ar SIM kartēm no mobilo pakalpojumu operatoriem.

Cena – 199,99 ASV dolāri. Ierīce nopērkama Tinitell mājaslapā!

  1. HereO GPS Watch

Šis ”gadžets” varētu šķist pievilcīgs tiem vecākiem, kas vēlas ierīci ar GPS, taču nevēlas izmantot zvanu pakalpojumu. Proti, HereO ir pulkstenis, kuru var savienot ar iOS un Android ierīcēm. Ģimenes locekļi var redzēt visu savienoto ierīču – gan viedtālruņu, gan HereO pulksteņu – atrašanās vietas.

Ierīce atrodama šeit – HereOFamily.com.!

  1. BeLuvv Guardian

Šī bērnu sargāšanas ierīce noderēs tiem vecākiem, kuri vēlas GPS ”gadžetiem” lētāku alternatīvu. BeLuvv Guardian darbojas, izmantojot Bluetooth, un ir savienojama ar iOS un Android iekārtām. Bērna atrašanās vietu gan varēs noskaidrot 20 – 45 metru rādiusā, tādēļ vairāk piemērota nevis ogotājiem un sēņotājiem, bet tiem, kas dodas uz cilvēku pūļu pārpildītiem tirdzniecības centriem vai spēļu laukumiem.

Šo bērnu drošības gadžetu atrodi vietnē Amazon!

  1. My Buddy Tag

Vēl viena ierīce, kas izmanto Bluetooth. Tā ir ūdensizturīga, un uzrauga vairākus bērnus vienlaikus. My Buddy Tag nopērkams vietnē Amazon.

  1. PocketFinder

Ierīce izmanto GSM un GPS, un ir ieliekama kabatā. Šī izvēle piemērota vecākiem, kuru bērni aproces rauj nost. Cena – 29,95 ASV dolāri. Vairāk par ierīci uzzini  Amazon.

  1. Lineable

Viena no lētākajām pieejamajām ierīcēm – maksā vien 10 ASV dolārus. Ļoti neuzkrītošs dizains, un baterija, kurai nevajag uzlādi. Līdzīgi kā iepriekš minētās, tā vairāk piemērota nelieliem attālumiem.

Ieinteresēja šī ierīce? To var atrast Lineable oficiālajā vietnē Lineable.net!

  1. PAXIE Band

Šis gadžets ir īsts hibrīds – gan nosaka bērna atrašanās vietu, izmantojot GPS, gan seko līdzi mazuļa aktivitātēm, rādot, piemēram, sirdspukstus un temperatūru.

Šis gadžets atrodams vietnē OurSafeFamily.com!

  1. GizmoPal

Ražotāja LG iekārta faktiski ir rokaspulksteņa tipa tālrunis, kas izmanto arī GPS. Ierīci var nopirkt par49.99 ASV dolāriem vietnē VerizonWireless.com.