MTG jauna tiešsaistes video satura platforma VIAPLAY

5 komentāri
MTG jauna tiešsaistes video satura platforma VIAPLAY
Publicitātes foto

Vadošais izklaides satura nodrošinātājs Baltijā MTG nāk klajā ar platformu Viaplay – pirmo lokalizēto Baltijas mēroga tiešsaistes video pakalpojumu ar lielāko satura izvēli Baltijā, ko var skatīties jebkurā laikā un vietā.

Viaplay piedāvā vairāk nekā 3000 stundu filmas, TV seriālus, saturu bērniem un nepārtraukti papildinās piedāvājumu. Turklāt Viaplay nodrošinās lieliskus sporta notikumus tiešraidē, tajā skaitā Rio 2016 Olimpiskās spēles sev vēlamā laikā un vietā.

Viaplay ne tikai paplašinās satura piedāvājumu, bet arī sniegs iespēju skatīties saturu kur un kad vēlas. Šis pakalpojums skatītajam būs pieejams visdažādākajās ierīcēs: datoros, viedtālruņos un planšetēs.

“Gandrīz 70% no mums jau šobrīd ikdienā video skatās tiešsaistē (SKDS, 2016). Mūsu ieradumu maiņa ir cieši saistīta ar tehnoloģiju attīstību un jauninājumiem. Mobilitāte, satura pieejamība visur un vienmēr, neatkarīgi no interneta pieslēguma veida, ir jaunās prasības, kurām atbildot, MTG TV Latvia izstrādājusi savu jauno satura platformu,” uzsver Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

Marika Verkēviča, Viasat vadītāja Baltijas valstīs stāsta, ka līdz 2016. gada beigām Viaplay paplašinās satura piedāvājumu par gandrīz 70% līdz 5000 stundu filmu, TV seriālu, bērnu saturu, un maksimāli piedāvās to latviešu valodā. “Mūsu skatītāji ir lieli tiešsaistes video satura fani, un mēs ar lielu sajūsmu viņiem piedāvāsim šī tirgus bagātāko satura piedāvājumu. Mēs ticam, ka Viaplay pakalpojums virzīs tiešsaistes video Latvijā uz nākamo līmeni,” saka Marika Verkēviča.

Video: Viaplay atklāšanas pasākums

Lietotāju ērtībai Viaplay piedāvās vienkārši saprotamas divas satura pakas un cenas. Viaplay paka ar starptautiski atzītām un godalgotām filmām, sākot no kases grāvējiem līdz ar kino klasiku, TV seriāliem, bērna saturu un dokumentālām filmām maksās EUR 6,99/mēnesī. Tajā būs pieejams saturs no tādiem piegādātājiem kā 20th Century Fox, NBC International, CBS, Lionsgate, Fox International, Warner Bros, Viacom, kā arī lokāli ražotais saturs.

Viaplay Sports satura pakā papildu filmām un seriāliem ir pieejami arī labākie sporta notikumi, tajā skaitā KHL hokeja spēles, UEFA Čempionu līga, Anglijas Premjerlīga, Formula-1, Turkish Airlines Eirolīga un vēl citi nozīmīgi sporta notikumi. Tā kā Rio 2016 Olimpiskās spēles sākas nākamajā nedēļā, Viaplay lietotāji varēs skatīties visu olimpiādes saturu jebkurā sev vēlamā vietā un laikā. Viaplay Sports satura paka maksās 9,99 EUR/mēnesī.

Viaplay pieejams iespaidīgs filmu klāsts

Publicitātes foto

Publicitātes foto

MTG sadarbojoties ar vadošo mobilo sakaru operatoru Tele2, Viaplay jau šobrīd ir pieejams Tele2 Atvērtās televīzijas lietotājiem. Tele2 mērķis ir jau šogad nodrošināt 4G tīkla pieejamību 97% Latvijas teritorijas, kas būs viens no visplašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē.

“Mēs priecājamies izvērst sadarbību ar MTG un piedāvāt jauno pakalpojumu Viaplay Tele2 Atvērtās televīzijas klientiem. Ar Viaplay pievienošanu esam spēruši nākamo soli Tele2 Atvērtās televīzijas satura attīstībā, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem vēl plašākas un daudzveidīgākas televīzijas un video satura izvēles iespējas. Turklāt ikviens var izvēlēties sev ērtāko skatīšanās veidu, jo saturu var viegli pārnest no mobilā telefona uz gandrīz jebkuru televizoru, izmantojot mūsu piedāvāto straumētāja ierīci. Pieteikties Tele2 Atvērtās televīzijas lietošanai, izvēloties sev piemērotāko Viaplay satura paku, var visos Tele2 klientu apkalpošanas centros vai interneta veikalā, un tā ir pieejama visu operatoru klientiem Latvijā,” saka Tele2 produktu direktors Didzis Solims.

Tele2 tarifu plānu Zelts 1,5GB un 6GB lietotājiem Viaplay abonements divus mēnešus ir bez maksas, savukārt 6GB tarifu plāna lietotājiem par Viaplay izmantošanu telefonā internets līdz gada beigām netiek uzskaitīts.

Daļa no lietotāju lielākajiem ieguvumiem būs vietējais saturs, iespēja skatīties neierobežotu daudzumu izklaides, kā arī – iespēja kontrolēt saturu bērniem, piedāvājot viņiem tikai piemērotāko. “Mēs skaidri redzam, ka skatītāji vēlas lokalizētu saturu (60%, saskaņā ar SKDS datiem) un vairumam no vecākiem (75%) ir svarīgi, lai bērni skatītos viņiem piemērotas pārraides. Mēs esam ņēmuši vērā šīs vēlmes, izstrādājot jauno Viaplay platformu,” norāda Marika Verkēviča.

Serviss ir pieejams Viaplay mājaslapā un arī kā aplikācijā viedtālruņiem un planšetēm (Android un iOS).