No šodienas pieejams bezmaksas Windows 10 atjauninājums

Komentāri
No šodienas pieejams bezmaksas Windows 10 atjauninājums
FOTO: LETA

No šodienas, 29. jūlija, Windows 10 kā bezmaksas atjauninājums kļūs pieejams esošajiem Windows 7 un Windows 8.1 lietotājiem 190 valstīs un turpmāk arī kopā ar jaunajām Windows ierīcēm. Gan individuālie lietotāji, gan uzņēmumi turpmāk varēs izmantot Microsoft Edge, Xbox App, Office Mobile lietotnes un citu jaunumu priekšrocības.

Windows 10 iekļauj vairākus jauninājumus drošības un funkcionalitātes jomās, kā arī sniedz lietotājiem vienotas platformas pieredzi dažādās ierīcēs – datoros, planšetdatoros, tālruņos, Raspberry Pi, Xbox One, HoloLens un citās. Pašlaik ir tikušas pārbaudītas vairāk nekā 2000 dažādu Windows ierīču un konfigurāciju. Jauno operētājsistēmu papildinās arī atjaunots digitālais veikals Windows Store un lietotņu izstrādes rīks Windows Software Development Kit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Windows 10 piedāvā uzlabotu veiktspēju, salīdzinot ar iepriekšējām versijām, un pazīstamu darba vidi. Jaunajā operētājsistēmā ir atjaunots pierastais Start menu, kas papildināts ar Live Tiles, kas rāda aktuālo saturu atkarībā no konteksta.

Kopumā Windows 10 piedāvā daudz jauninājumu, tostarp:

  • Microsoft Edge – jaunu un ātru interneta pārlūku;
  • integrētu Xbox lietotni – spēļu, panākumu un draugu saziņas integrāciju starp ierīcēm;
  • Continuum – optimizācijas rīku, kas lietotnes pielāgo kā skārienjutīgiem ekrāniem, tā izmantošanai ar tastatūru un peli;
  • jaunas iebūvētās lietotnes foto, kartēm, mūzikai, filmām un TV ar koplietošanas un rezerves kopiju funkciju, pateicoties OneDrive mākonim;
  • Microsoft Phone Companion – iPhone, Android un Windows phone ierīču pārvaldīšanai Windows 10 vidē;
  • jaunas Office Mobile lietotnes Windows 10 planšetdatoriem, kas ir lieliski pielāgotas skārienjutīgiem ekrāniem.
  • Jaunās Windows 10 ierīces Latvijā mazumtirdzniecībā būs pieejamas, sākot no septembra.

Lasi vēl