Komentāri

Sākot ar 2015. gada 1. septembri skolas Latvijā varēs izvēlēties informātiku mācīt jau no 1. klases, žurnālistiem pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāre Sanda Liepiņa.

Viņa norādīja, ka no 1.-3. klasei IZM ieteiktu informātiku mācīt integrēti, informātikas skolotājam nākot palīgā citu jomu skolotājiem. “Daudz var izdarīt skolotāji sadarbojoties,” ieteikumu komentēja Liepiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolotāja Veiksma Kundziņa pasniedz informātiku Rīgas 94. vidusskolā. Lai gan datorklases aprīkojums atjaunots pirms diviem gadiem, iepirktajā tehnikā atklājušies vairāki trūkumi. Šiem datoriem nav multimediju iespējas, kas būtiski sašaurina bērniem plašāk izzināt informācijas tehnoloģiju iespējas.

Kopumā situācija skolās ir kardināli atšķirīga, dažviet skolēni spiesti apgūt informātiku pat ar 1997. gada datorprogrammām. Citviet uzstādītas jaunākās paaudzes tehnoloģijas.

Latvijas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju asociācija jau klauvē pie Izglītības ministrijas durvīm, pieprasot informātiku kā obligātu priekšmetu jau no 2. klases.

Asociācijā norāda, ka Latvijā pietrūkst tehnoloģiju speciālisti un programmētāji, tāpēc problēma jāsāk risināt jau sākumskolā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl