Nintendo radīs videospēles viedtālruņiem

Komentāri
Nintendo radīs videospēles viedtālruņiem
FOTO: SCANPIX

Japānas videospēļu kompānija Nintendo Co. otrdien paziņoja, ka sadarbosies ar mobilo spēļu izstrādātāju DeNA, lai radītu spēles viedtelefoniem.

Nintendo norādīja, ka plāno par 22 miljardiem jenu (171,9 miljoniem eiro) iegādāties 10% DeNA akciju, abiem uzņēmumiem paredzot izstrādāt spēles, pamatojoties uz vairākiem populāriem Nintendo radītajiem tēliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nintendo pavēstīja, ka abi uzņēmumi šogad tirgū laidīs vismaz vienu viedtelefoniem un planšetdatoriem paredzētu videospēli, un šī sadarbība palīdzēs radīt jaunu klientu bāzi.

Tāpat Nintendo un DeNA iecerējuši izveidot tiešsaistes spēlētāju pakalpojumu, kam būs iespējams piekļūt ar mobilo ierīču palīdzību.

Kā ziņots, Nintendo šā biznesa gada pirmajos deviņos mēnešos, kas noslēdzās decembrī, strādāja ar 59,5 miljardu jenu tīro peļņu, un tas ir sešas reizes vairāk salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada.

Peļņas pieaugumu galvenokārt nodrošinājis Japānas jenas vērtības kritums, kas kompensējis pārdošanas apjoma samazināšanos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl