Jauna aplikācija Zaķiem.lv palīdzēs bezbiļetniekiem mukt no biļešu kontroles

10 komentāri
Jauna aplikācija Zaķiem.lv palīdzēs bezbiļetniekiem mukt no biļešu kontroles

”Mūc pats un palīdzi aizmukt citiem!” – ar šādu saukli pēc viena brauciena biļetes cenas celšanas Rīgas sabiedriskajā transportā līdz 1,15 eiro entuziasti izveidojuši jaunu aplikāciju Zaķiem.lv, kura informē par biļešu kontroles atrašanās vietām.

Aplikācijā Zaķiem.lv, kas pieejama iOS un Android operētājsistēmas ierīcēs, var aplūkot biļešu kontroles vietas Rīgā, kā arī pašam iespējams pievienot kontrolieru lokācijas vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Norādot biļešu kontroles atrašanās vietu Rīgas kartē, bezbiļetnieks vai labvēlis, kurš nopircis biļeti, vai arī gluži vienkāršs ”aculiecinieks” tāpat var pievienot informāciju arī par to, vai biļešu kontroli pavada policijas ekipāža.

Tikmēr satraucošā video Zaķiem.lv Facebook vietnē Rīgas satiksmes tiek nodots skaidrs ziņojums – šī aplikācija ”ir tikai sākums”. Par baltu un pūkainu zaķi pārģērbies cilvēks dedzina Rīgas satiksmes e-talonus, uz sienām zīmē grafiti ar garauša attēlu, kā arī ”iestājas pret pastāvošo sistēmu un cenu kāpumu attiecībā pret algām”.

Jaunās aplikācijas Facebook lapai 12 stundu laikā kopš tās aktivitāšu sākšanas seko teju 600 cilvēku.

Skaties video!

TOP komentāri

 • zaķis
  +1 +1 0

  zaķis

  Malači, un arī kontrolei vajadzētu atbalstīt cilvēkus , no sākuma minimālo algu uz pusi palielināt un tad biļetes.
 • vivi
  +1 +1 0

  vivi

  ģeniāli :D no katras bezizejas var atrast izeju, tik jākustina smadzenes :D
 • līga
  +1 +1 0

  līga

  Ušakova kungam vajadzētu braukt katru dienu !pa 1,15 nevis pa Rīdzenieku nodokļiem! Rīdzinieki kur jums ir tā saliedētibā!visiem kopā ir spēks!iziet uz ielām un neatbalstītu Rīgas satiksmi!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl