Komentāri
MTG iegādājies digitālo risinājumu uzņēmumu SmartAD
Foto: MTG

MTG TV Latvia šodien noslēdzis līgumu un iegādājies 100% Igaunijas digitālo risinājumu uzņēmuma SmartAD akciju.

Uzņēmums nodrošina segmentētus reklāmas risinājumus internetā visās trīs Baltijas valstīs, strādājot ar vadošajiem reklāmdevējiem un mediju aģentūrām. SmartAD šobrīd nodarbina 12 cilvēkus un pērn uzņēmuma apgrozījums bija gandrīz miljons eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“SmartAD iegāde ir daļa no TV3 un MTG stratēģiskajiem plāniem. Jau pāris gadus nopietni strādājam arī digitālajā vidē, un šis ir likumsakarīgs solis uzņēmuma attīstībā. SmartAD ir inovāciju līderis reklāmas tirgū, un līdzšinējā uzņēmuma komanda ir izdarījusi ļoti labu darbu,” norāda Baiba Zūzena, MTG TV vadītāja Latvijā.

“Mums ir kopīgas vērtības ar MTG grupas uzņēmumiem, tādēļ esam pārliecināti, ka kopā varēsim patīkami pārsteigt klientus ar inovatīviem risinājumiem digitālajā vidē,” piebilst SmartAD valdes priekšsēdētājs un dibinātājs Rando Rannus.

Sīkāka informācija par līguma noteikumiem, tostarp darījuma vērtība, netiek izpausta.

MTG TV Latvia pārstāv televīzijas kanālus TV3, LNT, TV6, Kanāls 2 un krievu valodā raidošos kanālus TV5 un 3+, radio Star FM, kā arī portālu TVPlay un straujāk augošo interneta portālu Skaties.lv.

Modern Times Group (MTG) ir starptautiska izklaides raidorganizācija, kas darbojas visos sešos kontinentos un nodrošina bezmaksas un maksas televīzijas, radio un producēšanas pakalpojumus. MTG Latvijā pārstāv MTG TV Latvia, kurā ir deviņi mediju kanāli, MTG Raidīšanas centrs, kas pārraida 50 TV kanālus uz 40 pasaules valstīm, kā arī Viasat satelīta televīzija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl