MTG iegādājies digitālo risinājumu uzņēmumu SmartAD

Komentāri
MTG iegādājies digitālo risinājumu uzņēmumu SmartAD
Foto: MTG

MTG TV Latvia šodien noslēdzis līgumu un iegādājies 100% Igaunijas digitālo risinājumu uzņēmuma SmartAD akciju.

Uzņēmums nodrošina segmentētus reklāmas risinājumus internetā visās trīs Baltijas valstīs, strādājot ar vadošajiem reklāmdevējiem un mediju aģentūrām. SmartAD šobrīd nodarbina 12 cilvēkus un pērn uzņēmuma apgrozījums bija gandrīz miljons eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“SmartAD iegāde ir daļa no TV3 un MTG stratēģiskajiem plāniem. Jau pāris gadus nopietni strādājam arī digitālajā vidē, un šis ir likumsakarīgs solis uzņēmuma attīstībā. SmartAD ir inovāciju līderis reklāmas tirgū, un līdzšinējā uzņēmuma komanda ir izdarījusi ļoti labu darbu,” norāda Baiba Zūzena, MTG TV vadītāja Latvijā.

“Mums ir kopīgas vērtības ar MTG grupas uzņēmumiem, tādēļ esam pārliecināti, ka kopā varēsim patīkami pārsteigt klientus ar inovatīviem risinājumiem digitālajā vidē,” piebilst SmartAD valdes priekšsēdētājs un dibinātājs Rando Rannus.

Sīkāka informācija par līguma noteikumiem, tostarp darījuma vērtība, netiek izpausta.

MTG TV Latvia pārstāv televīzijas kanālus TV3, LNT, TV6, Kanāls 2 un krievu valodā raidošos kanālus TV5 un 3+, radio Star FM, kā arī portālu TVPlay un straujāk augošo interneta portālu Skaties.lv.

Modern Times Group (MTG) ir starptautiska izklaides raidorganizācija, kas darbojas visos sešos kontinentos un nodrošina bezmaksas un maksas televīzijas, radio un producēšanas pakalpojumus. MTG Latvijā pārstāv MTG TV Latvia, kurā ir deviņi mediju kanāli, MTG Raidīšanas centrs, kas pārraida 50 TV kanālus uz 40 pasaules valstīm, kā arī Viasat satelīta televīzija.

Lasi vēl