Komentāri
Mobilo aplikāciju ātrās palīdzības izsaukšanai lejupielādējuši vairāk nekā 4000 cilvēki
FOTO: LETA

Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) mobilo aplikāciju Healthpoint, kas mediķiem ļauj vieglāk noteikt zvanītāja atrašanās vietu, savos viedtālruņos līdz 19.janvārim lejupielādējuši 4203 cilvēki, pastāstīja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Kā stāstīja Bukša, ņemot vērā, ka aplikācija pagaidām vēl nav tikusi plaši reklamēta, tās popularitāte ir liela. Tāpat cilvēku skaits, kuri izvēlējušies šo aplikāciju ielādēt savā telefonā, norāda, ka aplikācija ir izstrādāta kvalitatīvi, kā arī cilvēki domā par savu veselību. Tāpat viņa prognozēja, ka pēc aplikācijas pilnveidošanas lietotāju skaits varētu pieaugt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbildot uz jautājumu, cik izsaukumu saņemts, izmantojot aplikāciju Healthpoint, Bukša norādīja, ka NMPD sistēmā netiek uzskaitīts, vai palīdzības lūdzējs ir vērsies pie mediķiem, izmantojot aplikāciju, vai zvanot uz glābšanas dienesta tālruni.

Jau ziņots, ka jaunā mobilā aplikācija Healthpoint ļaus NMPD vieglāk noteikt cilvēka atrašanās vietu lauku teritorijās un vietās, kur nav orientieru, tādējādi palīdzot izglābt vairāk dzīvību, NMPD rīkotajā preses konferencē žurnālistiem pastāstīja dienesta direktors Armands Ploriņš.

Mobilā aplikācija Healthpoint reizē ar zvanu mediķiem nosūta arī zvanītāja atrašanās vietu un, ja viņš pats to ir izvēlējies paziņot, arī vārdu, uzvārdu un personas kodu. Pašlaik aplikāciju var iegūt Google play store un Apple app store, bet drīzumā to būs iespējams iegūt arī Windows store.

Lai nosūtītu datus dienestam, palīdzības izsaucējam nepieciešams aplikācijā nospiest uz iespējas 113. Aplikācija automātiski nosūtīs lietotāja datus dienestam un veiks zvanu uz neatliekamās palīdzības dienestu, kur tālāk informāciju precizēs dispečers.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl