Microsoft prezentē budžeta viedtālruni Lumia 535

2 komentāri
Microsoft prezentē budžeta viedtālruni Lumia 535
FOTO: SCANPIX

Šodien plašākai publikai tiek prezentēts pirmais Microsoft Lumia viedtālrunis, Microsoft Lumia 535 ir budžeta klases viedtālruņa Nokia Lumia 530 turpinājums, kas iespēju ziņā ir pietuvojies augstāku klašu viedtālruņu nodrošinātajām funkcijām. Viedtālrunis būs pieejams arī Dual SIM versijā.

Microsoft Lumia 535 aprīkota ar Windows Phone 8.1 Lumia Denim operētājsistēmu, Snapdragon™ 200 četrkodolu procesoru 5, collu qHD displeju un 1905 mAh akumulatoru.

Iebūvētās atmiņas apjoms ir 8 Gb, ko ir iespējams palielināt līdz pat 128 Gb, izmantojot microSD karti.

Microsoft Lumia 535 aprīkota ar 5 megapikseļu aizmugurējo kameru ar LED zibspuldzi un 5 megapikseļu platleņķa priekšējo kameru. Tālrunis aprīkots ar tādām lietotnēm kā Bing vision, Creative Studio, Lumia Camera un Lumia Selfie.

Microsoft Lumia 535 ir iespējams nomainīt aizmugurējo vāciņu, un tas tiks pārdots sešās dažādās krāsās: zilā, melnā, pelēkā, baltā, oranžā un zaļā krāsā.

Pēc pašlaik pieejamās informācijas, Microsoft Lumia 535 melnā, baltā, zaļā un oranžā krāsā Latvijā būs pieejams no 2015. gada sākuma un tā aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena Latvijā būs 140 eiro.

2 komentāri