Microsoft jaunais Lumia 640 ļauj “sērfot” internetā vairāk nekā 10 stundas

Komentāri

Šodien, 2. martā, Barselonā notiekošajā World Mobile Congress 2015 kompānija Microsoft prezentēja jaunu Lumia viedtālruni Microsoft Lumia 640, kas sniegs jaunas iespējas savas klases tālruņa lietotājiem.

Jaunais Microsoft Lumia 640 aprīkota ar Windows Phone 8.1 operētājsistēmu ar Lumia Denim atjauninājumu, ko būs iespējams atjaunināt ar Microsoft 10 operētājsistēmu, tiklīdz tā parādīsies tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierīcei ir 1.2GHz Snapdragon četrkodolu procesors, kas nodrošinās ātru un stabilu viedtālruņa darbību, gan lietojot aplikācijas, gan sērfojot internetā. Microsoft Lumia 640 ir 8 Gb iebūvētā atmiņa, bet, ievietojot microSD atmiņas karti to var palielināt līdz 128 Gb. Papildus ir nodrošināti arī bezmaksas 30 Gb datu uzglabāšanai OneDrive mākoņkrātuvē.

Viedtālrunis ir aprīkots ar 8 megapikseļu kameru ar LED zibspuldzi, kā arī platleņķa priekšējo kameru, ar kuras palīdzību būs iespējams veikt īpaši kvalitatīvus augstas izšķirtspējas Skype zvanus. Tāpat tālrunī ir pieejamas tādas jaunākās fotogrāfiju apstrādes programmas kā Lumia Camera, Lumia Refocus, Lumia Selfie, Lumia Moments un Picasa.

Tālrunis ir aprīkots ar iespaidīgu 2500mAh akumulatoru, kas ļauj sērfot internetā vairāk nekā 10 stundas, bet mūzikas atskaņošana iespējama līdz pat 86 stundām bez apstājas.

Microsoft Lumia 640 ir 5 collu ClearBlack ekrāns, kas nodrošina kvalitatīvu tā satura nolasīšanu arī saules gaismā, bet pret nejaušiem skrāpējumiem tālruni pasargās Corning® Gorilla® Glass 3 ekrāna stikliņš.

Lasi vēl