Komentāri

Tehnoloģiju konferencē, kas šonedēļ norisinās Kalifornijā, “Windows 8” operētājsistēmu izstrādātājs “Microsft” prezentēja jaunu rīku saziņas pakalpojumā “Skype”, kas reālajā laikā spēj tulkot gan balss saziņu, gan saraksti. Mūsdienu ar tehnoloģiju inovācijām piesātinātajā pasaulē šāds risinājums joprojām šķiet kā zinātniskā fantastika.

“Microsoft” tehnoloģiju “Skype Translator” plašākai sabiedrībai piedāvās jau šogad, kā “Windows 8” beta lietojumprogrammu, raksta “The Week”.

Pēc “Daily Tech” ziņotā, tirgū šobrīd jau pieejams reālā laika tulks “iTranslate”, kas darbojas uz “Google Translate” bāzes, taču līdz šim ievērojamu popularitāti šis rīks nav ieguvis.

Turpretī reālā laika tulkam pakalpojumā “Skype”, ko regulāri izmanto aptuveni 300 miljoni cilvēku visā pasaulē, ir liels potenciāls iekarot šīs nišas virsotni. Un “Microsoft” šāds panākums ir nepieciešams, ņemot vērā citu kompāniju panākumus jaunākajās tehnoloģijās. “Microsoft” neizgudroja nedz MP3 atskaņotāju, nedz viedtālruni, bet kompānijas populārākā operētājsistēma “Windows XP”, kuru “Microsoft” šogad pārtrauca tehnoloģiski atbalstīt, tika radīta laikā, kad “Apple” pasauli iepazīstināja ar pirmo “iPod” pleijeri. Neskaitot video spēļu industriju, kur “Xbox” ir spēcīgs “Sony Playstation” konkurents, “Microsoft” jau ilgāku laiku nav zīmīgi izcēlies ar tehnoloģiju inovācijām.

Kompānija “Microsoft” balss atpazīšanas, automatiskās tulkošanas un citās līdzīgās tehnoloģijās pēdējo desmit gadu laikā ir investējusi ievērojamas summas, un “Skype Translator” ir zīmīgākais šo ieguldījumu rezultāts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl