Komentāri
Microsoft atsakās no Nokia vārda; Mobilie telefoni pārdēvēti par Microsoft Lumia
FOTO: LETA

ASV datortehnoloģiju milzis Microsoft, kas šogad pārņēma Somijas mobilo telefonu ražotāju Nokia, nolēmis atteikties no Nokia nosaukuma mobilajos telefonos, un turpmāk tie tiks saukti par Microsoft Lumia.

Ārvalstu plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz Nokia meitasuzņēmuma sniegto informāciju, paziņojuši, ka turpmāk Nokia Lumia nosaukums tiks nomainīts pret Microsoft Lumia.

Tas nozīmē, ka Microsoft atteiksies gan no Nokia Lumia, gan Microsoft Phone zīmoliem.

Šogad noslēgtais pirkuma līgums ļāva Microsoft vēl desmit gadus izmantot Nokia un Lumia zīmolus mobilo telefonu ražošanā.

Pēc pārņemšanas darījuma beigām Nokia mobilo telefonu uzņēmums tika pārdēvēts par Microsoft Mobile.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl