Mājasdarbu pildīšana būs vieglāka! Izgudrota jauna aplikācija, kas darbojas kā privātskolotājs

4 komentāri
Mājasdarbu pildīšana būs vieglāka! Izgudrota jauna aplikācija, kas darbojas kā privātskolotājs
Foto: Flickr / woodleywonderworks

Klajā laista jauna viedtālruņu aplikācija, kas darbojas kā privātskolotājs. Tā caur telefona kameru ieskenē rakstīto un piedāvā atbilstošas definīcijas, skaidrojumus un piemērus, kas bērniem palīdz mājasdarbu pildīšanā.

Dienas, kad pareizā atbilde uz sarežģītu mājas uzdevumu bija jāmeklē grāmatu kaudzē, nu ir pagājušas. Izmantojot strauju popularitāti gūstošo mākslīgo intelektu, tehnoloģiju speciālisti izveidojuši aplikāciju, kas palīdz ne tikai skolēniem, bet arī viņu vecākiem, kuri paši bieži nespēj palīdzēt ar uzdevumu risināšanu.

Aplikācija piedāvā plašu iespēju loku – skolēni var reģistrētajiem lietotājiem – gan skolotājiem, gan citiem audzēkņiem uzdot jautājumus, saņemt definīcijas, skaidrojumus un risināšanas piemērus. Aplikācija spēj analizēt informāciju par četriem mācību priekšmetiem – zinātni, matemātiku, sociālajām un humanitārajām zinātnēm.

Vienīgais, kas skolēnam jādara – jāuzņem fotogrāfija ar risināmo uzdevumu vai jautājumu un pēc dažām sekundēm, kad informācija apstrādāta, aplikācija nāks talkā ar vairākiem padomiem.

Tiesa, viss nav tik vienkārši un jauno izgudrojumu nevar izmantot kā špikeri. Aplikācija nesniedz tiešas atbildes, tā nesaka priekšā, bet gan uzvedina skolēnu uz pareizā risinājuma ceļa.

Tuvāko mēnešu laikā aplikācijas veidotāji plāno aplikāciju uzlabot, pievienojot vēl citus mācību priekšmetus.

4 komentāri