LMT sācis piedāvāt 5G internetu arī viedierīcēs

0 Komentāru
LMT sācis piedāvāt 5G internetu arī viedierīcēs
PUBLICITĀTES FOTO

Mobilo sakaru operators SIA “Latvijas mobilais telefons” (LMT) sācis nodrošināt 5G internetu ne tikai rūteros, bet arī jaunākajos vairāku ražotāju viedtālruņos un viedierīcēs, kas atbalsta 5G, pavēstīja LMT sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Valdis Jalinskis.

Viņš atgādināja – LMT jau no septembra vidus nodrošina 5G internetu ne tikai rūteros, bet arī jaunākajos vairāku ražotāju viedtālruņos un viedierīcēs, kas atbalsta 5G.

Juris Binde, LMT prezidents

“5G, kas vēl pirms dažiem gadiem bija pieejama galvenokārt izpētei un risinājumu radīšanai, nu kļuvusi par visaptverošu, jaudīgu realitāti, kas plašam klientu lokam viņu mobilajās ierīcēs pavērs jaunas iespējas un nebijušu datu pārraides ātrumu, būtiski uzlabojot gan profesionālās, gan izklaides un atpūtas iespējas.”

LMT jau informēja, ka līdz 2021. gada beigām plāno visā Latvijas teritorijā uzstādīt simts 5G bāzes stacijas. Patlaban vairāki desmiti 5G bāzes staciju uzstādītas Rīgā, Kuldīgā, Ventspilī, Ogrē, Ikšķilē, Siguldā, Skrīveros, kā arī daudzās citās Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās.

No 15. septembra LMT 5G internets pieejams privātpersonām un uzņēmumiem ne tikai izmantojot 5G rūterus, bet arī pēcapmaksas un priekšapmaksas pakalpojumu lietotājiem viņu viedtālruņos un planšetēs.

Vietās ar atbilstošu 5G tīkla pārklājumu un kapacitāti klienti varēs izmantot “Samsung” viedtālruņos “Galaxy Z Fold2”, “Z Fold 3 5G”, “Galaxy Z Flip3 5G”, “Galaxy A52s”, “A52 5G”, “A22 5G”, “Galaxy S21 Ultra”, “S21+”, “S21”, “S20 Ultra 5G Dual SIM”, “S20+ 5G Dual SIM”, “Galaxy Note 10+ 5G”, “Note 20 Ultra 5G”, kā arī citu ražotāju viedtālruņos – “Poco M3 Pro 5G”, “Sony Xperia 1 II”, “Xperia 5 II”, “Xiaomi Mi10T”, “Mi11”, “Mi11 Lite 5G”, “Redmi Note 10 5G”. 5G pieejams arī planšetēs “Samsung Galaxy Tab S7” un “S7+”.

Lai sāktu izmantot 5G iespēju savā iekārtā, klientam jāaktivizē 5G režīms iekārtas iestatījumos un jānosūta īsziņa ar komandu 5G uz 1688. Vietas, kur pieejams 5G internets, var redzēt LMT kartē.

0 Komentāru