Komentāri
iPhone pirmajā tirdzniecības dienā pie LMT veikaliem rindu nav
Foto: LETA

Piektdien, 31. oktobrī, Apple oficiālais izplatītājs Latvijas Mobilais telefons (LMT) pārdevis pirmo iPhone. Tas nonācis uzņēmuma S&P Baltic vadītāja Jāņa Zariņa īpašumā.

”Pieprasījums, līdzīgi kā citus gadus, ir lielāks nekā piedāvājums,” sacīja LMT pārstāve Elīna Lidere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rindas pie LMT veikaliem pretēji Rietumvalstu piemēram piektdien neveidojās. ”Lai klientiem ērtāk un nebūtu jāstāv šodien rindā, LMT pirms tam aicināja pieteikties interesentus uz jauno iPhone 6 un iPhone 6 plus LMT mājaslapā,” sacīja E. Lidere.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl