Komentāri
LMT ”iPhone 6” sāks tirgot pēc dažām nedēļām par 699 eiro
Foto: Itar Tass/SCANPIX

Oficiālais ”Apple” ”iPhone” viedtālruņu izplatītājs Latvijā ”Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) jaunos ”iPhone 6”un ”iPhone 6 Plus” sāks tirgot dažu tuvāko nedēļu laikā. ”iPhone 6”cena būšot no 699 eiro, ziņo “Kursors.lv”.

”iPhone 6 Plus” cena netiek izpausta, taču, pēc ekspertu domām, šī ierīce maksās par aptuveni simts eiro vairāk nekā ”iPhone 6”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Būtisku cenu samazinājumu sagaidīs arī ”iPhone 5c”, kas līdz ar ”iPhone 6” tirdzniecības uzsākšanu maksās 399 eiro. Pagaidām nav informācijas vai un kādu cenu samazinājumu sagaida ”iPhone 5s”.

Uzņēmums a/s “Capital” sāka “Apple” jaunākās paaudzes ierīces “iPhone 6″ un “Apple iPhone 6 Plus”tirgot 24. septembrī. Pirmo modeļu cena, iegādājoties ierīces uzreiz, būs, sākot no 999 eiro. Ierīču tirdzniecību uzsākusi arī kompānja ”Tele2″. Sākotnēji “Tele2” piedāvā “iPhone 6” ar 16 gigabaitu iebūvēto atmiņu pelēkā, sudraba un zelta krāsā, izvēloties iegādāties nomaksā vai uzreiz par pilno cenu 999 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl