Komentāri

Lietojumprogramma HealthPoint, ko izmanto “ātrā palīdzība” un kas uzreiz nosaka zvanītāja atrašanās vietu, iemantojusi 10 tūkstošus lietotāju.

“Ātrajā palīdzībā” saka, ka šīs aplikācijas izmantošana ir viens no veidiem, kā noteikt zvanītāja atrašanās vietu, un šī lietotne būtiski atvieglo mediķu darbu. Līdz šim aplikāciju ar nosaukumu HealthPoint savos viedtālruņos lejupielādējuši gandrīz 10 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.

Visvairāk HealthPoint lejupielādēta gada sākumā, kā arī laika posmā ap Līgosvētkiem.

Visbiežāk cilvēki izmanto šo aplikāciju situācijās, kad viņi atrodas nepazīstamā vietā, piemēram, svešā pilsētā vai mazapdzīvotā vietā, kur orientieri nav viegli nosaucami, stāsta NMPD pārstāve Ilze Bukša.

NMPD diennaktī saņem apmēram 2000 zvanu, tādēļ atsevišķas statistikas par to, cik cilvēku “ātrajai palīdzībai” ir piezvanījuši, izmantojot šo lietojumprogrammu, neviens neuzskaita.

HealthPoint ir pieejama bez maksas un darbojas visā Latvijā. To izstrādājusi kompānija SIA Meditec.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl