Lerijs Elisons pamet ”Oracle” vadītāja amatu

Komentāri
Lerijs Elisons pamet ”Oracle” vadītāja amatu
Foto: AFP/SCANPIX

Pēc 37 gadu ilgas programmatūru izstrādes kompānijas ”Oracle” vadīšanas tās līdzdibinātājs Lerijs Peidžs (Larry Page), kurš ik gadu ieņem augstas vietas pasaulē bagātāko cilvēku topos, pamet kompānijas izpilddirektora amatu.

Viņa vietā amatā stāsies Marks Hurds (Mark Hurd) un Safta Catzs (Safra Catz), kas turpmāk divatā dalīs kompānijas izpilddrektora pienākumus.

”Oracle” pārstāvji tāpat paziņojuši, ka L. Elisons pārņems kompānijas tehnoloģiju vadītāja amatu, kā arī būs ”Oracle” direktoru valdes vadītājs.

70 gadus vecais L. Elisons pašlaik ir piektais turīgākais cilvēks pasaulē, un viņa bagātība tiek lēsta 50 miljardu ASV dolāru apjomā. “Oracle” līdzdibinātājs arī zina, kā ar vērienu tērēt savus miljardus, piemēram, pirms diviem gadiem viņš iegādājās vienas no Havaju salām – Lainai – 98% kapitāldaļu. Tika lēsts, ka šī darījuma vērtība ir 300 miljoni ASV dolāru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl