Lenovo pabeidz Motorola Mobility iegādi

Komentāri
Lenovo pabeidz Motorola Mobility iegādi
FOTO: LETA

Ķīnas datoru ražotājs Lenovo ceturtdien, 30. oktobrī, paziņoja, ka pabeidzis darījumu, kurā tas no ASV interneta giganta Google iegādājies mobilo tālruņu un citu mobilo ierīču ražošanas uzņēmumu Motorola Mobility.

Janvārī Google paziņoja, ka par 2,9 miljardiem dolāru Lenovo pārdod 2012. gadā iegādāto Motorola Mobility.

Šā darījuma dēļ Lenovo spēs sevi pozicionēt starp pasaulē lielākajiem viedtālruņu ražotājiem.

Lenovo norāda, ka pārvaldīs Motorola Mobility kā uzņēmumam pilnībā piederošu struktūrvienību, saglabājot kompānijas administratīvo ēku Čikāgā un par aptuveni 3500 palielinot strādājošo skaitu.

Kad janvārī tika paziņots par šo darījumu, Lenovo pavēstīja, ka plāno izmantot Motorola Mobility iegādi, lai izveidotu savu viedtālruņu ražošanas struktūrvienību, kas varētu palīdzēt kompensēt vājo personālo datoru biznesu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl