1 komentārs

Jauno tehnoloģiju uzņēmumu kopiena TechHub Riga aizsākusi ziedošanas kampaņu, kuras laikā TechHub var atbalstīt, arī uzdāvinot galdu vai kafijas krūzi.

Šobrīd kampaņā jau iesaistījušies 24 ziedotāji, kas kopumā ziedojuši 4403 eiro, tāpat sponsorēta septiņu galdu un 14 krūzīšu iegāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kampaņas ietvaros TechHub Riga izveidojis arī video, kurā “aicina ziedotājus piedalīties ekspedīcijā apkārt pasaulei un iekarot biznesa virsotnes kopā ar start-up uzņēmumiem”. Video piedalās TechHub Riga esošie biedri un absolventi, kas stāsta par start-up kultūru un TechHub Riga.

”Kad plānojām ziedošanas kampaņu, mēs nevēlējāmies tradicionālu kampaņu, bet gan tādu, kas veido vērtību kā TechHub Riga, tā ziedotājiem. Vēlējāmies, lai ziedotājs zina, cik nozīmīgs ir viņa atbalsts!” visai neierasto ziedošanas kampaņas veidu skaidro Alise Lezdiņa, TechHub Riga vadītāja.

TechHub Riga dibināts 2012. gadā kā nodibinājums ar mērķi veicināt Latvijas start-up kultūru un palīdzēt radīt Latvijas Skype. Pašlaik nodibinājuma koprades telpās mitinās vairāk nekā 30 start-up uzņēmumu, tāpat arī TechHub Riga rīko dažādus ar tehnoloģijām un jaunajiem uzņēmumiem saistītus pasākumus, piemēram, TechHub Riga ikmēneša meet-up, TechChill Baltics konferenci, kā arī uzņem pasākumus Startup Sauna Warm-up, WordPress meet-up u.c.

Kampaņa tiek veidota kopā ar TechHub Riga start-up uzņēmumu Funderful.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl