Latvijas start-up kopiena aicina to atbalstīt, ziedojot krūzīti vai galdu

1 komentārs
Latvijas start-up kopiena aicina to atbalstīt, ziedojot krūzīti vai galdu
Foto: LETA

Jauno tehnoloģiju uzņēmumu kopiena TechHub Riga aizsākusi ziedošanas kampaņu, kuras laikā TechHub var atbalstīt, arī uzdāvinot galdu vai kafijas krūzi.

Šobrīd kampaņā jau iesaistījušies 24 ziedotāji, kas kopumā ziedojuši 4403 eiro, tāpat sponsorēta septiņu galdu un 14 krūzīšu iegāde.

Kampaņas ietvaros TechHub Riga izveidojis arī video, kurā “aicina ziedotājus piedalīties ekspedīcijā apkārt pasaulei un iekarot biznesa virsotnes kopā ar start-up uzņēmumiem”. Video piedalās TechHub Riga esošie biedri un absolventi, kas stāsta par start-up kultūru un TechHub Riga.

”Kad plānojām ziedošanas kampaņu, mēs nevēlējāmies tradicionālu kampaņu, bet gan tādu, kas veido vērtību kā TechHub Riga, tā ziedotājiem. Vēlējāmies, lai ziedotājs zina, cik nozīmīgs ir viņa atbalsts!” visai neierasto ziedošanas kampaņas veidu skaidro Alise Lezdiņa, TechHub Riga vadītāja.

TechHub Riga dibināts 2012. gadā kā nodibinājums ar mērķi veicināt Latvijas start-up kultūru un palīdzēt radīt Latvijas Skype. Pašlaik nodibinājuma koprades telpās mitinās vairāk nekā 30 start-up uzņēmumu, tāpat arī TechHub Riga rīko dažādus ar tehnoloģijām un jaunajiem uzņēmumiem saistītus pasākumus, piemēram, TechHub Riga ikmēneša meet-up, TechChill Baltics konferenci, kā arī uzņem pasākumus Startup Sauna Warm-up, WordPress meet-up u.c.

Kampaņa tiek veidota kopā ar TechHub Riga start-up uzņēmumu Funderful.

1 komentārs