Komentāri
Latvijas IT uzņēmums ”Mikrotīkls” pērn nopelnījis 23,6 miljonus eiro
Publicitātes foto

Datu komunikāciju sistēmu izveidošanas un pakalpojumu sniegšanas uzņēmuma SIA ”Mikrotīkls” apgrozījums pērn sasniedzis 103,4 miljonus eiro, savukārt gada peļņa veidoja 23,6 tūkstošus eiro, liecina ”Lursoft” dati.

Kompānijas apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, ir palielinājies par 29%. Tajā pašā laikā par 47% pieaugušas ražošanas izmaksas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda uzņēmuma vadība, pērn SIA ”Mikrotīkls” pasaules tirgum 2013. gadā piedāvāja maršrutēšanas iekārtu, kas ir jaudīgākā Latvijā ražotā datu mašīna.

50% SIA ”Mikrotīkls” kapitāldaļu īpašnieks un tehniskais direktors ir Arnis Riekstiņš, kurš ieņem pelnošākā uzņēmēja titulu žurnāla ”Kapitāls” veidotajā topā. Otrs uzņēmuma kapitāldaļu īpašnieks un uzņēmuma vadītājs ir ASV pilsonis Tallijs Džons Martins.

SIA “Mikrotīkls” reģistrēta 1996. gadā un tā pamatkapitāls ir 2,845 tūkstoši eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl