Latvijas iedzīvotāji uzstāda jaunu Wi-Fi lietošanas rekordu

Komentāri
Latvijas iedzīvotāji uzstāda jaunu Wi-Fi lietošanas rekordu
FOTO: LETA

Maijā Lattelecom reģistrēta miljonā unikālā pieslēgšanās Lattelecom-free Wi-Fi tīklam. Pēdējā gada laikā bezmaksas Wi-Fi izmantošanas biežums salīdzinājumā ar šo laika periodu pērn ir dubultojies, un no 2015. gada sākuma vidējais lietotāju skaits mēnesī sasniedzis 169 tūkstošus.

Lietotāju vidū joprojām iecienītākie Wi-Fi izmantošanas punkti ir Rīgas Starptautiskā autoosta, Forums Cinemas un Stockman, CSDD Rīgas nodaļa, TC Diton nams Daugavpilī un TC Galleria Riga. Rīgas Starptautiskās autoostas Wi-Fi zonā pēdējā mēneša laikā reģistrētas teju 10 tūkstoši unikālās pieslēgšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vēl pērnā gada jūnijā ziņojām, ka tīklā reģistrētas 100 000 pieslēgšanās, taču nepilna gada laikā šis skaitlis ir audzis desmit reizes. Pēdējais gads Wi-Fi infrastruktūras iekārtošanas ziņā bija intensīvs, jo vairāki punkti tika ierīkoti iedzīvotājiem svarīgās vietās, piemēram, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā, septiņās Rīgas sabiedriskā transporta pieturvietās, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku mājā, Vidzemes Olimpiskajā centrā un citur. Acīmredzot lēmums ieguldīt bezmaksas Wi-Fi tīkla izvēršanā Latvijā ir bijis pareizs, un lietotāji to labprāt izmanto,” stāsta Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Aktīvākais Wi-Fi lietošanas periods ir gada aukstie mēneši, kad salīdzinoši vairāk laika tiek pavadīts iekštelpās un Wi-Fi izmanto arī 100 skolas, kas piedalījās brīvpieejas interneta ierīkošanas projektā Wi-Fi skolās. Tāpat iedzīvotāji bezmaksas internetu izmanto brīvdabas vietās un pasākumos, piemēram, 2014. gada jūlijā, kad Latvijā notika Positivus festivāls, tika novērots interneta lietotāju skaita pieaugums, kas skaidrojams ar papildu punktu atklāšanu pasākuma teritorijā, un sasniedza teju 130 tūkstošus unikālo pieslēgšanos.

Lattelecom kopš 2013. gada visā Latvijā ierīkojis vairāk nekā 4500 Lattelecom-free Wi-Fi punktu, tostarp teju 1000 no tiem Rīgā, kas ļāvis tai kļūt par Eiropas Wi-Fi galvaspilsētu. Līdz šim Lattelecom-free Wi-Fi pieejams 21 slimnīcā, 165 mācību iestādēs, kā arī Latvijas lielāko pilsētu laukumos, parkos un citās brīvdabas vietās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl