Komentāri
Latvijas Google meklētāko vārdu vidū ir “Straujuma nezina” un “trakās dienas”
LETA

Kompānija Google ir nākusi klajā ar kārtējo – 15. – meklēšanas gada pārskatu Year in Search. Tas ir skats uz pērno gadu ar pasaules kolektīvajām acīm tīmeklī.

Starp populārākajiem pagājušā gada kultūras notikumiem stabili iezīmējas Rīgas svētki, Dziesmu svētki un 18. novembris, liecinot par sabiedrības vēlmi baudīt latvisku kultūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Politiskajā arēnā lielu popularitāti iemantojis Latvijas jaunais prezidents Raimonds Vējonis un nu jau demisionējušās premjerministres Laimdotas Straujumas frāze saistībā ar ministru algu pieaugumu. Starp citām Latvijas slavenībām internetā lietotāji ir interesējušies par dziedātāju Intaru Busuli, ekstrasensi Džūliju Vangu un skandalozo fotogrāfu Aleksandru Sokolovu, kā arī uzlecošo basketbola zvaigzni Kristapu Porziņģi.

Populārākie Google meklējumi Latvijā 2015. gadā

1. Algas kalkulators 2015
2. Straujuma nezina
3. 18. novembris 2015
4. Alimentu nemaksātāji
5. Vasaras laiks 2015
6. Eirovīzijas dziesmas 2015
7. Mēness aptumsums
8. Trakās dienas 2015
9. Eurobasket
10. SS auto

Desmit populārākie Google vaicājumi Latvijā par kultūras un izklaides pasākumiem

1. Rīgas svētki 2015
2. Dziesmu svētki 2015
3. 18. novembris 2015
4. Prāta vētra 7 soļi svaigā gaisā
5. Skroderdienas Silmačos 2015
6. Holi krāsu festivāls
7. Zinātnieku nakts 2015
8. Titānika izstāde
9. Kubana
10. Staro Rīga 2015 programma

Year in Search piedāvā svarīgāko notikumu un populārāko tendenču unikālu atspoguļojumu, balstoties uz Latvijā veiktajiem meklējumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl