Latvijā palielinājusies kibernoziedznieku aktivitāte

Komentāri

Latvijā saistībā ar prezidēšanu Eiropas Savienības Padomē palielinājusies kibernoziedznieku aktivitāte, atzina Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV vadītāja Baiba Kaškina.

Saistībā ar Latvijas prezidentūru konstatēti vairāki uzbrukumi Latvijas interneta resursiem. Par laimi, visi uzbrukumi līdz šim ir veiksmīgi atvairīti, sacīja B. Kaškina.

Lielākajā daļā gadījumu veiktie uzbrukumi ir tā dēvētie ”prestiža kaitējuma uzbrukumi”, kuru mērķis ir liegt pieeju kādai interneta mājaslapai u. tml. Piemēram, kibernoziedznieki mēģinājuši uzlauzt Ministru kabineta mājaslapu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl