Latvija var! Jauns pašmāju uzņēmums saņem prestižāko audio industrijas balvu

Komentāri
Latvija var! Jauns pašmāju uzņēmums saņem prestižāko audio industrijas balvu
Publicitātes foto

Latviešu jaunuzņēmuma Sonarworks austiņu kalibrācijas programmatūra Reference 3 saņēmusi audio industrijas ietekmīgākā žurnāla Sound On Sound 2015. gada labākā produkta godalgu.

Balva saņemta Anaheimā, ASV, profesionālā audio izstādes The NAMM 2016 Show laikā, kur tieši pirms gada Sonarworks prezentēja savu inovatīvo austiņu kalibrācijas programmatūru. Gada laikā teju visi profesionālā audio laikraksti par Reference 3 publicējuši apskatus, kur tas saņēmis atzinīgas atsauksmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vēlos pateikties mūsu komandai par to, ka kopā esam no trakas idejas izveidojuši starptautiski atzītu un dzīvotspējīgu produktu, kā arī klientiem, kuri noticēja mums un tagad strādā ar pasaulē precīzāko skaņu, ko var dzirdēt no austiņām,” norādīja Sonarworks līdzdibinātājs un valdes loceklis Helmuts Bems.

Foto

Žurnāls Sound On Sound ik gadu piešķir balvas dažādās produktu kategorijās, ko nosaka lasītāju balsojums. Sonarworks piešķirtā godalga zīmīga ar to, ka tās saņēmēju izvēlas nevis pēc lasītāju simpātijām, bet gan pēc žurnāla redaktoru komitejas vērtējuma. Iepriekšējos gados šo balvu saņēmušas tādas kompānijas kā Sony, Roland un Slate Digital. Britu skaņas inženieru laikraksts”Reference 3 programmatūru apskatījis 2015. gada maija izdevumā, kur tā nosaukta par revolucionāru un parādīta uz žurnāla vāka.

Reference 3 austiņu kalibrācijas programmatūru Sonarworks izstrādāja 2014. gadā un izlaida 2015. gada janvārī izstādē The NAMM 2015 Show. Programmatūras pamatā ir inovatīva austiņu mērīšanas metode, kas ļauj noteikt to trūkumus un pēcāk digitāli izlabot. 2016. gada sākumā autiņu kalibrāciju lieto jau vairāki tūkstoši studiju visā pasaulē, tai skaitā inženieri, kas darbojas kopā ar tādiem māksliniekiem kā Teilori Sviftu, Bejonsi, Lady Gaga, grupu Maroon 5 un citiem.

Lasi vēl