Komentāri
Latvijā vairāk nekā vidēji Eiropā izmanto internetu mobilajās ierīcēs
Foto: AFP

Kopumā Latvijā no mobilajām ierīcēm tiek veikts katrs vienpadsmitais lapu skatījums (11%) – 8% ir no mobilajiem tālruņiem, bet 3% – no planšetdatoriem, liecina jaunākais Gemius pārskats par mobilā interneta lietošanu 18 Eiropas tirgos.

Internetu no mobilajām ierīcēm visbiežāk pārlūko Horvātijā (21%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt zem vidējā rādītāja ir tādas valstis kā Rumānija, Bulgārija un Krievija (9%), Baltkrievija (6%), Ukraina (5%) un Moldova (1%).

Pēdējo divu gadu laikā mobilā datu plūsma Latvijā ir augusi par 9% – 2012. gada sākumā tie bija 2%.

Centrālajā un Austrumu reģionā (CEE) kopumā kopš 2012. gada mobilo ierīču lietošana augusi par 7%. Vidēji katrs desmitais lapu skatījums (10%) CEE reģionā ir no mobilajām ierīcēm. Salīdzinājumam – 2014. gadā jūnijā tie bija 10% visas interneta plūsmas.

Kopumā mobilā interneta lietotāji labprātāk izmanto viedtālruņus nekā planšetdatorus. Viedtālruņus interneta pārlūkošanai visbiežāk izmanto Horvātijā (18%no interneta plūsmas), kamēr planšetdatorus – Krievijas interneta lietotāji (5%).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl