Latvijā uzsākta jaunā “iPhone” jubilejas viedtālruņa tirdzniecība

7 komentāri
Latvijā uzsākta jaunā “iPhone” jubilejas viedtālruņa tirdzniecība
Tehnoloģiju eksperts Reinis Zitmanis prezentē tehnoloģiju zīmola "Apple" jaunāko viedtālruni "iPhone X" veikalā "Euronics" tirdzniecības centrā "Alfa", kuri no šodienas Latvijā pieejami tirdzniecībā. (Edijs Pālens / LETA)

Vienlaikus kā citur pasaulē šodien sākta “Apple iPhone X” tirdzniecība arī “Euronics” veikalos, un pirmo stundu tendence liecina, – jubilejas viedtālruņa pieprasījums ir augsts arī Latvijā.

Šā gada septembrī izziņotais “iPhone X” tiek uzskatīta par vienu inovatīvākajām, taču arī dārgākajām ierīcēm pasaulē – neraugoties uz to, pircēju vēlme iegādāties aizvien jaunākus un labākus tālruņu modeļus ik gadu pieaug, uzsver “Euronics” mazumtirdzniecības vadītājs Dmitrijs Dzenis.

Vēl pirms oficiālā tirdzniecības sākuma un īpašās jubilejas modeļa prezentācijas “Euronics” veikalā bija pulcējušies zīmola cienītāji, kuri vēlējās ierīci novērtēt klātienē. Šī rīta pirmais vēsturiskās ierīces pircējs, kas stādījās priekšā kā Jānis, atzinās, ka personīgai lietošanai labprāt izvēlas “iOS” operētājsistēmu, tāpēc arī “iPhone X” izvēle bijusi likumsakarīga: “Manā skatījumā iPhone X šobrīd ir lietotājam draudzīgākā un ērtāk izmantojamā ierīce. Apple ražotāja telefonus izmantoju jau ilgāku laiku, tāpēc gaidītas ir arī jaunās ierīces tehnoloģiskās iespējas.”

Dažas no visvairāk aprunātajām jaunā “iPhone X” iespējām ir balss un sejas atpazīšana, spilgtais īpašās izšķirtspējas ekrāns un kvalitatīvākas kameras, pilnībā stiklā veidotais tālruņa korpuss, kas tādējādi ļāvis ieviest bezvadu lādēšanu, un atteikšanās no tradicionālās “home” pogas viedtelefona korpusā.

“Euronics” veikalos “Apple” jauno ierīci iespējams iegādāties bez piesaistes kādam no telekomunikāciju operatoru līgumiem. To cenas attiecīgi – 1179 eiro 64 GB modelim, bet 1349 eiro – 256 GB versijai. Abi modeļi pieejami sudraba (“Silver”) un astro pelēkajā (“Space grey”) krāsās. Taču jārēķinās, ka pieejamo ierīču daudzums ir ierobežots.

7 komentāri