Latvijā uzdarbojas viltotu iPhone pārdevēji

Komentāri

Pirms pirkt “no rokas” preci, tā simts reizes jāpārbauda. Par to ir pārliecinājies Kristaps, kurš par 300 eiro “no rokas” nopircis viltotu iPhone.

Kristaps iegādājies iPhone no kāda solīda paskata vīra, kurš pats uzsāka ar Kristapu sarunu. Viņš stāstījis jaunietim, ka tikko kazino ir nospēlējis vairāk nekā tūkstoš eiro, pats strādā Maskavā un pelna labu naudu celtniecības biznesā. Vārds pa vārdam, un kungs jaunietim piedāvājis iegādāties viņa tālruni – iPhone6. “Maskavietis” arī rādījis čeku no Krievijas veikala, kā arī garantijas lapiņu. Puisis piekritis darījumam un samaksājis prasītos 300 eiro, un tikai mājās sapratis, ka kastītē nav īstā manta. Piemēram, iegādāta iPhone6 attēlu kvalitāte ir zem jebkuras kritikas, un tāpat īsti nedarbojas citas funkcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Puisis devies uz policiju, taču pie likumsargiem sajutās kā futbola bumba. Tur viņam lika braukāt no viena iecirkņa uz otru, turklāt no policistiem Kristaps saņēma dažādas replikas. Policija tāpat atteikusies ierobežot procesu par krāpniecību.

Patlaban Latvijā ”top preces”, kuras vilto, ir gan iPhone, gan Samsung viedtālruņi. 20% no visām aizturētajām, viltotajām preču vienībām ir tieši viedtālruņi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl