Komentāri
Latvijā šogad visbiežāk Google vaicāts – Kas ir mīlestība?
FOTO: LETA

Latvijas iedzīvotāji 2014.gadā visbiežāk Google meklējuši eiro kalkulatoru, savukārt vaicājumu, kas sākas ar vārdiem Kas ir…?, topā pirmo vietu ieņem jautājums Kas ir mīlestība?, liecina Google 14.gadskārtējais meklēšanas gada pārskats Year in Search.

Šī gada populārākie meklējumi norāda uz Latvijas iedzīvotājiem svarīgu notikumu – eiro ieviešanu, kas pārliecinoši ieņem pirmo vietu Latvijas 2014.gada populārāko vaicājumu sarakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī gada populārākais Google vaicājums Latvijā par kultūras un izklaides pasākumiem bijis Staro Rīga 2014, kam seko Novoja volna 2014 (kirilicā), Muzeju nakts 2014 un Erots 2014.

Populārākais Google vaicājums Latvijā, kas sākas ar vārdiem Kas ir…?, šogad bijis Kas ir mīlestība?. Starp visbiežāk meklētajiem vaicājumiem ir arī Kas ir zīme?, Kas ir misiņš?, Kas ir cildens? un Kas ir melanholija?.

Populārākais YouTube mūzikas videoklips Latvijā 2014.gadā ir Keitijas Perijas Dark Horse (Official) ft. Juicy J, kam seko Sia video dziesmai Chandelier (Official Video), The Chainsmokers #SELFIE (Official Music Video), Calvin Harris Summer, Šakiras Can’t Remember to Forget You ft. Rihanna.

Google Year in Search 2014 apvieno cilvēkus, tēmas un vietas, kuras piesaistīja uzmanību šajā gadā, izpētot vairāk nekā triljonu meklēšanas vaicājumu, ko Google saņem katru gadu. Atskaite tiek gatavota 14.reizi, agrāk tā tika dēvēta par zeitgeist (laikmeta garu no vācu valodas). Google Year in Search rīkus nav iespējams izmantot atsevišķu lietotāju identificēšanai, jo tie balstās uz anonīmu, apkopotu uzskaiti, cik bieži noteikti meklēšanas vaicājumi parādās laika gaitā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl