Komentāri
Latvijā radīta mobilā spēle pāris dienās iekaro “iOS” lietotāju sirdis
Pirmajā nedēļas nogalē "Polipong" kļuvusi par vairāk lejupielādēto spēli, kā arī ieņem trešo vietu lejupielādēto aplikāciju vidū Latvijā (Pixabay.com)

Latvijas spēļu izstrādātāja “Beetroot Lab” mobilā spēle “Polipong”, kas savu debiju “AppStore” piedzīvoja piektdien, 11. augustā, pirmajās dienās lejupielādēta jau vairāk nekā 100 tūkstošus reižu.

Kā informē uzņēmuma pārstāve Linda Lukašinska, tas ir vērā ņemams panākums Latvijā radītām spēlēm.

Pirmajā nedēļas nogalē “Polipong” kļuvusi par vairāk lejupielādēto spēli, kā arī ieņem trešo vietu lejupielādēto aplikāciju vidū Latvijā. Tāpat mobilā spēle “Polipong” saņēmusi arī “Apple” atzinību, jo iekļauta pie “AppStore TOP 3” šobrīd ieteiktajām spēlēm pasaulē. Kā rāda pirmā spēles statistika, tad trešdaļa spēles lietotāja šajā aplikācijā pavada salīdzinoši laiku, – līdz pat pusstundai.

Kā norāda spēles izstrādātāji, “Polipong” mehānika ir vienkārša un intuitīva, taču izaicinājums nebūt neesot viegls. Pacietība, neatlaidība un precizitāte esot atslēgas kombinācija, lai virzītos uz priekšu. “Polipong”  ir veidota, kā piedzīvojums, kas aizrauj ar košām grafikām un asprātīgām animācijām. Tā paredzēta ikkatram, kurš izmanto mobilās izklaides prāta atpūtināšanai no ikdienas steigas.

“Polipong” tiek publicēta sadarbībā ar partneruzņēmumu ASV, un tā ir veidota īpašu uzmanību vēršot tieši uz “Apple” platformas īpašo funkciju izcelšanu. Kā piemēram, līdz ar spēles lejupielādēšanu, lietotājs tiek arī pie “uzlīmju pakas”, kuras var izmantot sūtot SMS “iMessage” aplikācijā. Tajā pašā laikā, spēles skaņu celiņu ir iespējams lejupielādēt kā zvana toni no “iTunes”.

“Polipong” ir bezmaksas aplikācija un šobrīd pieejama iPhone un iPad lietotājiem. Tuvā-kā mēneša laikā spēle tiks piedāvāta arī Android operētājsistēmas lietotājiem

Lasi vēl