Komentāri
Latvija otrajā vietā optiskā interneta izmantošanā starp Eiropas valstīm
Foto: LETA

Latvija no visām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir viena no līderēm optiskā interneta izmantošanā. Proti, optiskā interneta ar ātrumu virs 100 Mbit/s abonentu īpatsvars Latvijā ir 40%, ziņo Lattelecom.

Tikmēr kaimiņvalstī Lietuvā optiskā interneta abonenta īpatsvars ir 11%, bet Igaunijā – 5%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt kategorijā “ātrgaitas internets virs 30 Mbit/s” Latviju apsteidz vien Beļģija, Rumānija un Malta. Šajā topā Latvijai (54%) ir labāki rādītāji nekā kaimiņiem Lietuvai un Igaunijai – attiecīgi 52% un 24%.

“Pētījums atklāj to, ko vislabāk novērojam, viesojoties citās valstīs, proti, ātrgaitas interneta pieejamības ziņā esam soli priekšā daudzām ES dalībvalstīm, kur iespējas ir ierobežotas,” pauž Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Eiropas Komisijas 19. ziņojums veikts par 2014. gada elektronisko sakaru nozares tirgu un aktualitātēm, iekļaujot aktuālo informāciju par nozares regulējumu. Tajā piedalījušās visas Eiropas Savienības dalībvalstis. Ar detalizētiem pētījuma datiem iespējams iepazīties šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl